Přejít na obsah

Máte možnost psát na portal.dkm.cz


Oval

Doporučené příspěvky

Your IP is not allowed

 

Tato IP neni pro psani prispevku povolena, zaregistruj se.

 

// Pro registraci chybí pozvánka a možná by se Vám šiklo, aby jste písnul adminovi --> "Kontakt na admina je webchat zavinacek upcmail.cz "

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Pepe:

Když jsem byl kdysi u upc, stejně tam už mnoho let nešlo přispívat bez registrace.

Kdysi to zdůvodňovali, že kvůli několika .pííp. co tam sprostě nadavají, ale .pííp. se zaregistrovali a uráží atp... dodnes, takže registrací se nevyřešilo vůbec nic.

 

To nevadí, kdysi jsem chtěl pomoci nicku marka, prosila o hrnky Douwe Egberts jako vzpomínku po zesnulé, mohl jsem poslat, ale nešlo zapsat příspěvek. Též někdo, už si nepamatuji nick, sháněl myš Genius NetScroll Optical, též ji mohl mít, ale taky nešlo jak ho upozornit.

A tak se nedá nic dělat, nemám potřebu podstupovat obstrukce registrace a pak čelit urážkám .pííp., ale i jednomu jsem mohl poradit s diabetem.

 

Tak jsem si říkal, že potřetí už zveřejním příspěvek na tomto fórum, protože to z žumpy tady někteří čtou.

 

Přesto díky za radu.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takový s**čky by si do kompu dával dobrovolně jenom šílenec :shock:

tyhle zázračný optimalizátory celej systém jenom zk***** a stejně to skončí u čistý instalace

na údržbu je ideální nástroj vyčištění disku ve windows a osvědčenej ccleaner na zbylý soubory a registr, do ničeho jinýho netřeba hrabat

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...