Přejít na obsah

Stránky Karnevalu & Anketa


Návštěvník Cosby

Doporučené příspěvky

Návštěvník Cosby

Zajimave, na letacich je napsane, ze na Anketni otazku je podminkou odpovedet do 10. 2. 2006 ale porad je Anketa na strankach Karnevalu i kdyz uz mame 13. 2. ...

To je vcelku zajimava kravina...

Jeste kdyz to datum neni napsane na te strance s Anketou v podminkach, ale je to jenom na letacich, co nahazeli do schranek...

 

IMHO zmatek v Karnevalu 4ever

 

Jsu zvedavi, do kdy tam ta Anketa bude a kdy se v Karnevalu vzbudi... Zatim podle me porusili podminky oni, ta Anketa tam uz nema vubec byt. :?:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník SWE

Tak, nechci se chlubit, ale kdyz uz tady ten thread je, tak mi prave dneska prisla ta FLASHka od Karnevalu, ze jsem pry byl vylosovan jako jeden ze sta nejblize tipujicich, vypada docela pekne ta FLASHka :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Taky ji mam, yeah :P neni to vubec spatny, dokonce dodavka s kabelem USB, priveskem na krk, je to vysouvaci, 128 MB, USB 2.0, vevnitr cervena dioda indikujici pouzivaji flash disku, instalacni CD, proste cool. 8)

 

IMHO to poslali vsem, co se anktety zucastnili, protoze ja moc dobre vim, ze presne jsem to nemel (seknul jsem se s tema 7 mbps) :P

 

Jinak dobrej joke od postacky: zasilka vetsich rozmeru z Prahy. :P

 

Co ale nepochopim, proc je logo Karnevalu pri zasunuti do USB slotu dole, to asi nekdo nevykoumal z marketingoveho hlediska :lol::shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jarada

bych rekl ze ten 7mbit neuhadl asi nikdo (nebo jen par..) a tak mezi temi kdo hadali 10mbit (a ostatni meli dobre) losovali... no a ja sem mezi temi 100 stastlivci.

 

nejdriv sem si rikal co to je za neznackovy kram, ale funguje dobre a sem zatim spokojen 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...