Přejít na obsah

UPC SK Rok 2015 bol náročný, začneme poskytovať TV archív


Návštěvník upcman

Doporučené příspěvky

Moja rodina využíva služby UPC už dlhé roky, ako som už niekde písal s internetom sme veľmi spokojný. Mal som možnosť si vyskúšať internet od Telekomu. Mal ho môj brat a viac mu nešiel ako šiel.Mal som napríklad česť vidieť Mágio TV. Áno obraz bol horší oproti UPC ale ponuka športových programov lepšia. Pýtal som sa kamoša čo ju má že ako je s ňou spokojný. Nemal výhrady box mu nemrzol funkcie mu fungovali, tak ako mali. Čo sa týka digitálnej TV, tu mám na UPC veľmi ťažké srdce. Jedinou možnosťou ako momentálne môžu vylepšovať svoju digitálnu televíziu je pridávať nové programy.

 

Viem že UPC poskytuje CA moduly. Priznám sa, že moc sa v tom nevyznám ale ak by som ho chcel musel by som si kúpiť nový TV, lebo moja nemá DVB - C. Ďalej ak by som si chcel niečo nahrať muselo by to ísť na nejaké USB a prišiel by som o možnosť si sledovaný program zastaviť. Samozrejme výhoda tohoto spôsobu je, že nemáte žiadne prídavné zariadenie, ktoré by mrzlo ako napríklad Kaon. Nespoľahlivosť týchto boxov je tiež jeden z dôvodou mojej nespokojnosti.

 

O Horizon box sa zaujímam, lebo máme viazanosť až do novembra 2016, čiže pokiaľ ide o digitálnu TV aj ta nemôžme robiť žiadne zmeny. Ak je tu niekto kto mal možnosť alebo ešte stále ju má testovať tento box mal by som niekoľko otázok?

 

Je to rovnaký box ako v ČR?

Ako reaguje na pokyny, myslím tým mrzne alebo je pomalší ako Kaon?

Dajú sa zoradiť programy podla seba?

Pri testovaní funguje už aj archív?

Ak áno sú tam len vybrané programy slovenských tv alebo celé vysielanie za daný deň?

Aké sú tam aplikácie?

 

Ďakujem za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Nemyl si slovenske UPC s ceskym, na Slovensku sa tato sluzba Horizon neposkytuje, ani len v testovacom rezime medzi zakaznikmi a to ci sa to interne testuje medzi zamestnancami neviem sa vyjadrit.

 

Set top box je rovnaky nielen v cechach ale aj polsku a bude rovnaky aj na slovensku. Funkciami verim tomu ze budu rovnake ako v cechach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upcman nemýlim si napríklad v diskusii k tomuto článku http://www.zive.sk/diskusia/111125/upc- ... tv-archiv/ užívateľ pod prezývkou testovatel píše, že box má doma od UPC na testovanie.Tiez aj v tomto clanku posledny komentar http://www.zive.sk/diskusia/109448/upc- ... uduci-rok/

 

Pochybuje, že by UPC v SR aktualizovala iba Kaony na Horizon a nový box by neponúkla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Set top box je rovnaky nielen v cechach ale aj polsku a bude rovnaky aj na slovensku. Funkciami verim tomu ze budu rovnake ako v cechach.

 

A ty budes urcite medzi prvymi,ktory si s tymto šmejdom "skrasli" obyvacku.Prajem vela stastia a hlavne trpezlivosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som moznost pouzivat Horizon v Unitymedia (DE) aj Cablecom (CH) - oboje patri matke UPC Liberty.. v spominanych krajinach uz napr. nedostanete verejnu IP v4 adresu, iba taky paskvil zvany DSLite.. t.j. IP v6 adresu a NATovanu v4 (kto chce verejnu IP v4 adresu, musi si riadne priplatit za business sluzbu).

 

Horizon je sposob, ako provider ma lepsiu kontrolu nad uzivatelom.. podobne ako vsetky ostatne IPTV platformy.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...