Přejít na obsah

prosím radu po návštěvě technika


Pavel m

Doporučené příspěvky

Je normální, že těch kanálů je více než je umí modem přijímat. Dle druhého obrázku minimálně 10 a modem umí přijímat jen 8. Vybírá si vždy ty nejvhodnější.

 

To s tím rušením je dost divný a nenapadá mě, jak tomu přijít na kloub natož to vyřešit. Dělají to i jiné kanály z muxu? Zkoušel jste zapojit HD Mediabox namísto HD DVR boxu?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nejsi sám ten technik taky neví co s tím. Je to rušené pouze večer a nebo když je dost lidí doma .NOVA SPORT 1HD zastavuje se obraz ,NOVA HD a Prima HD vypadne občas zvuk nepravidelně . To je to ten malí box.

 

Na cihle tam zlobí NOVA HD a Prima HD občas vypadne zvuk hlavně večer .Fine Living včera po 17 hodině uplně vypadal obraz normárně černá obrazovka

 

 

Tak přemýšlím jestli mám znova pozvat technika, protože ten technik už neví co s tím. Podle něj pokud je to v pořádku v ty aplikaci od UPC co kontroluje internet tak přece musí fungovat i televize. Jediné co můžu chtít je to přehodit ten vstup nazpátek jak jsem ho měl ,to sice vyřeší to zastavovaní Nova Sport 1 HD ale ten zvuk bude občas vypadávat.

 

a to mám to druhou zásuvku dělanou od DELTA CENTRUM s.r.o. (pobočka Most) to je firma co dělá pro UPC.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Ono jestli máš v domácnosti víc televiz, tak v klidu to mužou rušit ty televize a za to UPC nemůže. Můžou to dělat i mobily, jak tady zaznělo (i když o tom mám pochybnosti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

warman:

 

to máš pravdu ale ten technik dal na druhý rozvod Filtr EZHP 88/65/50 gallery/image_page.php?album_id=15&image_id=298

 

aby se zamezilo rušení navzájem, kuli zpětnému kanálu internetu.

 

ještě mě napadá jestli ta první zásuvka není náhodou rozbitá za ta letá a nějak neruší ten signál.Ale on ten technik jí měřil je prý v pořádku .Jsem ochoten si zaplatit novou zásuvku ale nehodlám platit UPC 400Kč + zásuvku za 205Kč to nejsem blázen.

 

UPRAVENO : 13:53 hodin HD Mediabox je po 3,5 roku asi na vyhození ,zkusil jsem cihlu ta program NOVA SPORT 1 HD nevypadává. Zajímavý koho by to napadlo jeden program. Jediný co zlobí je ten zvuk ještě na NOVA HD a PRIMA HD. Ale mám strach objednat jiný, protože určitě dostanu nějaký použitý. Tenhle byl úplně nový taky tak vypadá po 3,5 roku není vůbec poznat že se používal.

 

 

Upraveno 15:07 hodin problém se znova vrátil výpadky zasekávání programu NOVA HD,Nova Sport1 HD .

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Je to nějaký zmatený - jaká zásuvka za jaký léta? Když si od UPC nechám udělat komplet rozvody až k TV (STB), tak je garance na nich. A jestli to bylo nějaký bastlení stylem, že rozvody už byly a kdosi k nim dal rozbočovač (nebo ani ten ne) a nějaký filtry apod., tak to je od základu špatně. Od provozovatele to prostě objednávám celý tzv. na klíč a pak je řešení problému na straně UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC dodala rozbočovač https://www.lica.cz/produkty/tercialni/fs-02.htm) a druhou zásuvku. Tu první z doby zapojení kabelovky asi tak před 20 lety tam nechala.

 

Ten filtr tam dodat technik co byl měřit signál 10.12.2015.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po návštěvě technika se to trochu usadilo.

technik musel tu krabici ve sklepě celou předělat přes půl hodiny práce. Ještě štěstí že přišel o hodinu dříve.

Měření signálu v té krabici ve sklepě 81dB.V bytě 71dB.Docela dost ztráta po 20 metrech.

nakonec tu nestarší zásuvku staří kolem 20 let musel odpojit protože měla ztrátu signálu kolem 13 dB. A to když by tam nechá zapojenou tu starou zásuvku nestačí, protože cihla musí mít signál alespoň kolem 60dB.Nakonec tu cihlu napojil na přímo bez zásuvky ,dal tam jenom rozbočovač. Já jsem mu říkal ,ať přinese novou zásuvku ale on na to že to nemá cenu že jsou dost kazové.

Tak teď je to zapojené hlavní přívod do rozbočovače dále je to rozbočené 1) větev cihla bez zásuvky,2) větev zásuvka a malí setobox. Ještě dal do bytu galvanickej oddělovač od firmy TKR JAKEŠ takový modrý váleč.

 

Samozřejmě to mám napsaný v zakázkovém listu ,že to tahle předělal.

 

Ještě jsem hodily pokec o rušení sítě je to možné ,když má někdo hodně starou televizi může rušit. Technik zná pár starších lidí co mají televizi 20 let starou.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo pomohlo to. Ještě občas vypadne zvuk na NOVA HD ale tak jednou za večer ,to už neřeším.Ještě technik říkal, že v průběhu roku 2016 budou předělávat u nás zesilovače co jsou u nás před domem .

 

PS: ještě si technik stěžoval na techniky co jsou v centrále UPC v Praze,že pěkně kecají.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...