Přejít na obsah

Markíza tlačí na české kabelovky


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia

YABAKA

 

Nelegální to bylo od samého začátku a ne že ne. Z tohoto důvodu taky vniká internacionální verze Markízy a Novy kvůli skončení nelegálního šíření dané stanice po celém území České republiky nebo Slovenska.

 

Jediný "ťápal" jsi jedině ty sám!!! Nevím kdo tu ťápe zemákovicu o tom, že legální šířit po celé České republice co se přijme na terestriku na moravskoslezsko-slovenské hranici? Šíří snad UPC rakouské, polské a německé programy stejně po celém území České republiky?! Říká ti vůbec něco regionální Mux od UPC?

 

Jsi Čecháček a ne že ne a to už podle toho jak píšeš! Do dneška neumíš ani pořádně česky a je smutné že ovládáš češtinu méně než občané Moravy a Slezska a tedy Moraváci a Slezané! Tvojí hatlapatině není absolutně rozumět a polština je už srozumitelnější

 

Např. ne dlouhý roky ale dlouhé roky, ne malý děcko ale malé děcko a podobně. Jinak co je to za slovo "seš"???

 

Raději nebudu ani rozvádět co jsi tu už naťápal capin a jak jsi ustavičně strašně důležitý a ten nejchytřejší na celém světě!!! Ostatní jsou podle tebe ti nejhloupější.

 

Na další tvé urážky a ťápotiny nemíním v žádném případě raeagovat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ale houbeles nelegální, už jsem ti psal, že to by soudy dávno zasáhly. A nezasáhly proto, že když si kabelovka něco vezme z přeshraničního přesahu, tak ji nemůže nikdo zakázat, aby to po optice roztáhla v celý republice. Holt při tvorbě zákonů nikdo nepočítal, že to takto půjde technicky udělat. A popravdě řečeno, tak to Markíze vůbec nevadí, protože se ji zvýší počet diváků a nestojí je to ani floka. No ale máš možnost jít podat trestní oznámení, když má tvoje blahorodí pocit, že se děje něco nelegálního :D

 

Ohledně češtiny se podívej do špíglu, taky nijak neexceluješ :D

 

A že nebudeš reagovat, tím máš začít, trumpeto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

YABAKA

 

Diskutovat s takovým vulgárním hovadem je opravdu zbytečná ztráta času. U tebe platí to staré, že hulvát zůstane hulvátem, osel oslem a vůl volem!!!

 

Takové vulgární prase jak jsi ty jsem opravdu dlouho neviděl. Tví rodiče musí být asi pěkné hovada, když nemáš ani základy slušného chování!!!

 

Potrefená hus gágoce, došli ti argumenty a tak kolem sebe jen kopeš!!!

 

Už více uživatelů ti vícekrát psalo, že jsi jen obyčelný lidský odpad za to jak jsi vulgární!!!

 

 

Tímto s tebou definitivně končím ty největší hulváte!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl byste přestat alespoň zde psát jako uražený Moravák? Klidně si používejte invektivy, buďte jízlivý, ale přestaňte tu brečet a urážet lidi kvůli jejich původu nebo tomu kde žijí. Vaše příspěvky by poté měli větší hodnotu. Vždyť Vám v bývalém Gottwaldově může být vše na západ od Vysočiny vše ukradené přeci.

 

A jestli si tady chcete hrát na gramarnazi, raději si přečtěte pravidla tohoto fóra. Bože, Vás by si vychutnal každý troll a Vám by z toho tak akorát praskla cévka.

YABAKA má svůj osobitý styl psaní a vyjadřování a věřím, že se diskuzí zde na DISKUZNÍM fóru baví. Mě třeba většina jeho příspěvků nepobuřuje, žíly mi netrhají a když náhodou ano, tak prostě nereaguji a ušetřím si pár vrásek. Naopak mě zaráží, jak tu někteří reagují, když to pak nejsou schopni unést. Vy jste toho tím nejlepším příkladem. Řvete tu jak malá holka. A on se tím tak max. baví.

 

A nejvíce se snižujete tím, že píšete tak jak píšete o jeho rodičích. Tohle to kdybyste řekl mě do očí, tak Vám jedna přistane mezi nimi. Tímto pro mě jste tím, co píšete o něm. Vy snad jeho rodiče znáte, že se o nich takto vyjadřujete? Proč urážíte úplně cizí lidi?

 

A teď k tématu. To, že je něco tiše tolerováno ještě neznamená, že je to legální. A věřím, že legislativa v tomto ohledu je sestavena na situaci min. deset let zpět a tak bylo těžké hned z počátku to vymáhat.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Jo, jo, poslouchám Johna Denvera a bavím se, co bych taky jinýho dělal u takových příspěvků jako jsou ty ze Zlína, na to mám nervy pořád dobrý :D

 

Ještě k Markíze v ČR - mají ji v nabídce snad všichni operátoři kabelovek a IP TV, takže se mně fakt nezdá, že by to byla černota. To už by se nepochybně dávno něco stalo. Je to spíš legislativní díra, a že ji operátoři využívají, to bych za nelegální nepovažoval. Ostatně to bu, bu, bu ze strany Markízy se notoricky opakuje co cca 3 roky a pak zase ticho po pěšině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já určitě nejsem odborníkem na mediální právo, ale v tomhle souhlasím s Yabakou, že pokud by to opravdu nelegální bylo, tak by už dávno operátoři slovenské programy ve svých nabídkách neměly. Tyhle protesty ze strany Markízy nebo Jojky se objevují periodicky už řadu let, ale nikdy nebyl k soudu podán ani návrh žaloby. Proš asi? Kdyby televize měly oporu v zákoně, šly by si tvrdě zatím. Snaha zavádět teď jen jakési okleštěné verze s názvem "International" pouze s původní tvorbou těchto televizí (které je v naprosté většině případů mizerné kvality), je spíše jen dalším pokusem, jak z nabídek operátorů "plnohodnotné" programy dostat výměnou za tu "iternacionální" verzi. V naději, že když to nejde právní cestou, tak snad to půjde takhle. Ale myslím, že i operátoři dobře vědí o co jde a nedají se na tyhle International verze nachytat.

A otázkou taky je, jak by to mělo dlouhé trvání, protože to jde jaksi proti trendu doby, když se spíš pracuje na legislativě, podobně jako u mobilních operátorů, na Evropě bez "televizních" hranic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder

Já myslím, že jim vyhovuje vyšší počet diváků, tím potencionálně účinnější dosah reklamy. Proto to "tiše" tolerují i když to odporuje mezinárodním normám. Jen na ně (Markýza, Nova...) začal tlačit nějaký nadnárodní distributor, kterému ovšem tím přesahem unikají zisky. Proto musí dělat jakési BUBUBU a můžou se bránit "ale vždyť jsme je varovali..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Nevidím tam nic k tématu, ale možná se jenom špatně dívám. V každým případě televizní signál nezná hranic a žádný politik ani nikdo jiný na tom nic nezmění. Stejně jako na technologii optickýho vlákna, která umožní ten signál šířit kdekoliv v republice. Ani bolševikům se nepodařilo odstřelit signál ARD a ORF, takže nějaké Markíze se sotva povede opak. A samozřejmě vyšší počet bezplatně získaných diváků vyhovuje každý TV stanici, o tom žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...