Přejít na obsah

Problém s EPG na HANDANu 6000


beepee

Doporučené příspěvky

U jedné TV stále používám HANDAN 6000 DVR. Vzhledem ke zde dlouhodobě diskutovaným problémům s novějšími přístroji jsem doteď odolával pokušení o výměnu za některý z nich. HANDAN zobrazuje i nahrává naprosto bez problémů. Ovšem někdy od jara, kdy došlo ke změnám v poskytovateli EPG, začalo být toto téměř nepoužitelné. Při zobrazení se načte jenom část programů, neustále dochází k obnovování již načteného, přičemž STB na několik vteřin totálně zatuhne (přestane i přehrávat aktuální pořad). Listovat v programech a v čase je naprosté utrpení a naprogramovat nahrávku chce fakt silné nervy. Má s tím někdo zkušenosti? Existuje nějaké zlepšení? Je problém jenom u mě? Nebo už je to trvalá "fičůra"?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No já mám pouze tyhle negativní zkušenosti a obávám se, že žádné zlepšení neexistuje a existovat už nebude. Je to taky takový malý fígl UPC, jak dotlačit klienty do platformy Horizon. U mne se jim to povedlo, protože například naprogramovat nahrávání na Handanu 6000 podle EPG bylo doslova utrpením, kdy mně nejednou vytekly nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cihla je na tom lépe než Kaon.. I když ten Kaon by nemusel byt špatný, ale nemám ho a stačí mi cihla a ca modul :)

I když na CA modul to nemá.. Cihla by mohla umět DLNA a bych bych spokojen:)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Ale já jsem s tou "cihlou" taky spokojený. Sice to nějaké mouchy má, ale ty měl i Handan i Kaon, a ve srovnání s něma se mi ty mouchy zdají celkem zanedbatelné. Když si vzpomenu, jak ze začátku Handan, když se mu zrovna zachtělo, poměrně dlouhou dobu nahrával jen černou obrazovku, kterou pak přehrával ve zrychleném režimu... :) Pravda, na rozdíl od jiných tady mě vůbec netrápí to, že cihla neumí řazení programů a seznamy oblíbených. Ale to, že tohle vlastně nepotřebuji, tak to mě pro změnu zase naučil velký Kaon, který to taky občas rád rozházel. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...