Přejít na obsah

Zrychlujeme internet na celé léto zdarma!


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milan V.

... jj, taky řešení, jen se zkoumá co se děje, jinak no problem, tady nejde ani tak o to si na něco stěžovat (taky proč), ale spíš zkoumat proč to nejde jak má bez jakýchkoli ironií či vzteku apod. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milan V.

4475069820.png

 

... tak už ok, ale ráno přes hodinu nešel net vůbec, i tak je ale zvláštní, že upload je stejný (120/12 vs 240/12) ... :| (nestěžuju si, jen konstatuju)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir
Brno rychlost pořád jen 10M/1M. Žádná změna (Teda krom včerejších výpadků, kdy to nejelo vůbec).

 

Mám zato že 10/1 teda spíše 5/1 se nemění tam už bonus právě máš na tu desitku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Platim si 40 Mb/s a jede mi to asi 15 Mb/s na downloadu. Je to normální nebo bych to měl řešit?

V případě, že je tato nižší rychlost naměřená na počítači připojeném přímo k modemu UTP kabelem, tak samozřejmě ano. Pokud měříš až za nějakým routerem, nebo dokonce na Wi-Fi připojení, tak nikoli, nebudou se s Tebou bavit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo
Platim si 40 Mb/s a jede mi to asi 15 Mb/s na downloadu. Je to normální nebo bych to měl řešit?

 

 

máš starou 100 mbit sítovku i starý 100 mbit router a je možné ze jedeš přes starou 150 N pomalou wifi

 

u gigabit sítovky a kabelem přes 100 mbit router u 120+ tarifu jsem se dostal na 78 po vyměně routeru s gigabit porty naplno

 

takže v první řade si doma udělej nakup pořádného železa a pak dojdi že ti něco nejede ... nebo pokud to chceš pořešit radou co nakoupit je tu příslušné téma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...