Přejít na obsah

Nove tarify Turbo


Návštěvník Cosby

Doporučené příspěvky

Návštěvník MeTo

Anonym :

No.... Sice 10Mbit by vypadal dobre, ale po pravde receno, je to skoro nevyuzitelny.... i nektere servery s tim maji uz problem..... Jiny to je samozrejme pri tahani dvou veci ze dvou mist, to uz to vyuzitelny je :)

Big Muscle :

Nikdo te k nicemu nenuti :)) Dokonce ani zapinat PC :)) Ale aby to nevyznelo divne, taky bych byl alespon za navyseni limitu tak o 50%.

Catcher :

Heh, klasika, kdyz de rychlost nahoru, musi se starat uzivatel, kdyz de dolu, postaraj se o to oni :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill
kdyz si spocitate, ze teoreticky 40GB stahnete za jediny den, pak mate s rychlosti 25kB/s jeste 29 dnu na dalsich 40 GB, to by myslim vyjit melo :)

 

Mozna za predpokladu ze uz nic jinyho celej mesic nebudu delat, pac pri stahovani po limitu uz se k tomu stahovani pokud jede naplno (a to vicemene musi, pokud chci stahnout tolik co pises) neda nic jinyho delat, nedejboze pokud mam napojeny na net 2 PC

Upraveno uživatelem mill
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdařec no mě se turbo 1000 couralo na stary rychlosti .tak sem resnul modem a už mi to běží 3000/300 :D Klasickej nářek-ach jo ach jo eště to FUP :twisted::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

2 Mill:

Jasne, to byla pusta teorie, jasne, ze to neni ani na hrani. Ja jsem pro to, at zvednou limity treba jen trosku, ale hlavne at taky zvednou tu zpomalenou rychlost :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

Odpovidajici zvyseni rychlosti po prekroceni FUPu by se hodilo, jinak se zvetsi nepomer mezi rychlosti pred prekrocenim a po prekroceni. Uz kdyz jsem mel T2000 a spotreboval sem neco rychle stahnout v dobe po prekroceni, tak sem myslel ze u toho snad umru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna mi napsal kamarad,co má T250(T1000),že po překročení limitu mu zustala rychlost 256/64,což mu potvrdil i mail přímo od Karnevalu.... :D

Oprava 1) uz mi to potvrdil i druhy clovek s T250....

Takze jsem zvedav,co se stane s mym Turbem 2000 :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Jedná se o to, že většina lidí ma nýní tarif NetConnect 256/64. V celku zajímavý fakt, že by nějaký nedostatek, či špatně pojmenovaný budoucí tarif?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna mi napsal kamarad,co má T250(T1000),že po překročení limitu mu zustala rychlost 256/64,což mu potvrdil i mail přímo od Karnevalu.... :D

Oprava 1) uz mi to potvrdil i druhy clovek s T250....

Takze jsem zvedav,co se stane s mym Turbem 2000 :lol:

Můžu potvrdit , teď sem resetnul modem a s FUP 64/32 co sem měl (překročenej limit na T250 mi to naměřilo 282.10kbps :twisted:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak uz zde bylo uvedeno, nejde jenom o veliksot FUP. Jde hlavne o rychlost po tom, kdy dojde k prekroceni FUPu. Prave ze ta rychlost je dulezitejsi, nez nejaky FUP. Pokud by se rychlost pohybovala u T250 (resp. T1000) nekde kolem 40kB, bylo by to fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hi tak sem jednal přímo s karnevalem a žádné věčí FUP nebude respektive se jen změní ceny a rychlosti tak 250 už nebude a nahradí ji 1 Mb za 399 bez DPH. Z T1000 bude T3000

Za cenu nejspíš 799 s Dph atd. Prej zítra dne 20.2.2006 bude porada v karnevalu a vše se tam dojedná a to týdne mi pošlou nové ceníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...