Přejít na obsah

Nove tarify Turbo


Návštěvník Cosby

Doporučené příspěvky

Návštěvník iNDYCZ

to Anonym: a na to jsi prisel jak? Nevim o tom, ze by tu nekdo rikal, ze testovani rychlosti funguje jen tem, co presahli limit, ja jsem napr. limit nikdy nepresahl a v testovani jsem ... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak si myslin ze muzeme jit srat (prip cekat jak zareguje Karneval) protoze Chello nabizi u tarifu pro sice o neco mensi DOWN ale UPload uz 768 a po UPLOADBOOSTERU 2x tolik !!!! No minimalne ten UPLOAD booster je dobry napad za ty prachy :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten upload je smutnej... :cry:

(už to sem píšu asi po padesátý :))

aspoň 1 Mbps by dát mohli... 1 Mbps !!! nic víc (zatim)

a jestli to neni technicky v jejich silách, tak by s tim měli co nejdřív něco udělat... jednou na to stejně bude muset dojít... Když už i ADSL nabízí upload až 2 Mbps, tak 0,5 je opravdu málo... :? Určitě ne jenom já bych to uvítal...

Karnevaleeeeeeeeee :cry:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

#iNDYCZ : člověku ujede jedno pismeno :) někdo psal v jiným topicku že rychlost byla navýšena "i" u lídí s překročeným limitem...

 

btw ten Upload je to nejhlavnější co mě na všech tarifech nejvíc prudí. 250/50 ->700/100 (při překročení limitu zpatky na 64/32) zajímalo by mě co za lidi vymýšlí tydle tarify a podle čeho se řídí...

 

PS: by mě zajímalo kdo soukromě využije 30Mbitový net. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

#iNDYCZ : no někdo tu v jiným topicku psal (myslím že ten s nickem Karneval), že testovací rychlosti byly nasazeny u lidí s překročeným limitem. a pokud to testování má být opravdu co ta síť utáhne, tak jako považuji za silně nelogické že limity zůstali.

 

jinak ja toho moc jakotakoveho netahal, akorat sem hral cca 36hod CSko a to žere celkem kotel s plnyma rate :)

 

 

Je to testovani, co ti na tom pripada nelogicke?

Tarif Turbo 250 neni vhodny na hrani online her! Pokavad dokazes takto naplno vyuzivat internet tak zmen tarif.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jen hraješ tak mi vhodnej příde a i po překročení limitu s rychlostí 64/32 mam pingy 10-30 občas do 100 a s tim se dá hrát online uplně nádherně ;)

 

btw: limit mi vydrží tak 2 dny ;) (a na lepší tarif nejsou prachy :P )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted mám turbo 1000, tedy rychlost 3mbit/s. Zajímá mě, jestli někdo neví na kolik se mi sníží rychlost po přenesení 10GB? Myslim že by bylo dobrý aby se to vyšplhalo alespon na 256 nebo 512, 64 je naprd. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...