Přejít na obsah

Powerline - síťový adaptér v nabídce UPC


Návštěvník carlos74

Doporučené příspěvky

Jenže ten odkaz je odpověď na dotaz:

"Televizi mám v jiné místnosti než internet. Jak to mám řešit, když nechci vést dlouhé kabely po bytě?"

A v odpovědi je jasně napsáno:

"...které rozvádí internet pomocí elektrické sítě..."

Takže se jedná o přivedení internetu do Smart Tv nebo STB Horizon.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem na to koukal, tak tam mluvi o připojeni STB k internetu. A STB potřebuješ připojit k internetu pro sledování filmů z půjčovny a teď nově ReplayTV.

Pro linearní TV je STB vždy připojen koaxiálním kabelem.

 

odeslano z MT pomocí Tapatalk

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli se zaměřuješ na frázi " ... ,které rozvádí internet a televizní vysílání pomocí elektrické sítě ...", tak hned na tom druhém obrázku s popisem zařízení máš napsáno:

"- Není nutné doma instalovat žádné ethernetové kabely.

- Bez problému můžete mít nyní internet v jedné místnosti a TV v místnosti druhé"

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník AK

dobrý den, moc se omlouvám, ale jsem tu nový a nijak se tu zatím neorientuji...mám dotaz a protože jsem absolutní laik, bude můj dotaz hodně laický...využívám doma internetové připojení od UPC přes wi-fi modem, který ale nedosáhne do našeho sklepního bytu, kde bych potřeboval, aby internet fungoval, bylo mi porazeno, abych si koupil jakousi zásuvku ( snad powerline ), učinil jsem tak, a vše vypadalo tak, že to fungovat bude, v elektru, kde jsem zásuvku kupoval mi ale byli řečeno, že UPC nedovolí, aby mi zásuvka koupená jinde než u UPC fungovala, přesto jsem si ji domů odnesl a zkusil jsem jí zapojit, vše fungovalo, signál ve sklepě byl téměř 100%, ale po chvilce se vše zrušilo a internet nefungoval, přestože signál byl pořád dostatečný, zásuvku jsem tedy vráti prodejci...je tedy třeba mít nutně powerline pouze od UPC ( za 1299,-) aby fungoval nebo je možné zakoupit powerline jiný (já jsem měl koupenou zásuvku za asi 600,- už nevím jak se jmenovala, měla uprostřed takové modré kulaté světýlko )? ještě jednou se omlouvám za hodně polopatický dotaz, neznám prostě označení ani přesné názvy předmětů, které tu popisuji...děkuji moc za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...