Přejít na obsah

Výpadky Ostrava Dubina Bělský Les - Okolí


Návštěvník Prexik

Doporučené příspěvky

Návštěvník Prexik

Zdravím chci se zeptat jestli i ostatní mají problémy tak jako já, že jim internet co třeba 15 minut vypadne a po cca 15 sekundách naskočí a takhle pořád dokola. Jedu čistě na tom jejich compal routeru můj router jsem odpojil který jsem tam předtím měl a compal v bridge modu ale stejně pořád mi to blbne. Na lince mi tvrdí, že je vše v pořádku že nevidí anomálie, ale prostě ty výpadky tam jsou tak se chci zeptat jestli se jedná o ojedinělí přápad nebo tímto problémem trpí více lidí. Klidně i jinde než Ostrava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Prexik

Oboje nejde o to že by vypadl připojení k Wifi nebo tak i připojení kabelem. Mám dvě chytré televize jedna je připojená ethernet kabelem druhá wifi 5 Ghz a vypadnou stejně k routeru připojené jsou ale píší výpadek k serveru netflix nebo tak takže je spíš problém směrem z routeru ven. Protože třeba i oba telefony co máme s přátelkyní ona jede na 2,4 já na 5 ghz hodí u wifi vykřičník ale přepnou se na data a píší že u této wifi není připojení k internetu.

Upraveno uživatelem Prexik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník 1grdecoca

Zrovna jsem chtel zakladat nove tema s timto problemem, ale vsiml jsem si tveho prispevku. Ano, mam ten stejny problem, cerny Compal modem. Ostrava - Jih (Horni ulice, kousek od UMOb- Jih). Delam ted vice z domu, poprve jsem to registroval uz minuly tyden myslim, ale presne uz nevim, tenhle tyden vim presne - v pondeli problemy, dva kratsi vypadky internetu, jeden delsi, tak jsem restartnul modem a pak to najelo. V utery ani ve stredu jsem si toho problemu pres den nevsiml, vcera jsem delal v officu.

A dneska znovu.  Ted uz 4x, viz nize. Vypadne wifi pripojeni (laptop, mobil), zacne blikat kontrolka internetu, po asi 5ti minutach naskoci zaptky. A dneska zacala vypadavat kratce i TV soucasne. Nejde ani lan behem vypadku (TV na lance)

 11:47-11:52 prvni vypadek wifi
11:20-11:22 druhy vypadaki wifi, i TV na 10 vterin
11:27- 11:33 dalsi vypadek, behem te doby dvakrat na asi 30 vterin vyapdla i TV
11:35 - znovu, nejdrive TV a hned na to ani net...

EDIT:
image.png.411181fce2ba8e0493b7fb1b279be9d5.png

Upraveno uživatelem 1grdecoca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...