January 29, 200620 yr Mám Karneval Turbo 2000 v Brně. Právě teď jsem zkoušel rychlost DO/UP na http://speedtest.zive.cz/ a jede to Download 5 650 kb/s Uploud 500 kb/s. Takže to opravdu vypadá že to bude jak jsem se dočet na živě.cz T250 =>T700/100 T1000 =>T3000/300 T2000 =>T5000/500 T4000 =>T10k/500 Raději bych ale bral treba 2000/1000 ten uplud 500 je pořád málo. Když chci například odeslat fotky do diglabu tak je to pořád na dlouho.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.