Přejít na obsah

Horizon do Česka 28.4.v 19:30 Hod představení


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Dík za odkazy, ale ve skutečnosti mě nezajímají... Jen jsem poukazoval na způsob, jakým UPC (ne)šíří informace pro své zákazníky - na oficiálním serveru bývají informace těžko a opožděně dohledatelné (pokud vůbec)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale oni ho dnes nespustí... Dnes bude v barrandovských ateliérech jenom představení pro novináře (což je zcela standardní), a taky oznámí datum spuštění (které se blíží, předpokládá se v květnu podle jejich fb)... To je všechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to třeba tím, že nemůžeš najít Horizon na webu, že to spouští až dnes a logicky to tam bude až dnes?

Jestliže informace (v tomto případě o Horizon) nalézám na cizích webech (a jsou celkem podrobné), tak je asi něco špatně (asi u UPC v tomto ohledu). Tohle není poprvé.

Né, že by mě to nějak trápilo. Už jsem se naučil si najít info o UPC jinde, než na UPC. Není to normální - no ale co naděláš

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení fanoušci, dnes v 19:30 představíme novinářům novou interaktivní televizi Horizon! Zprávy z představení můžete sledovat na našem novém Twitter účtu (https://twitter.com/UPCCZ) @UPCCZ a pod hashtagy ‪#‎HorizonCZ‬ a ‪#‎MyPrimeCZ‬

 

hm... pekny, ale ja Twister nemam ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

19:45 – Podle informací tiskového mluvčího Davida Frodla se začátek tiskové konference mírně zpožďuje kvůli příjezdu autobusu ze zastávky Na Knížecí, pro mimopražské – pražská městská část Anděl. Doufáme, že už se dlouho čekat nebude…

 

...no tak to je start jako hrom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

20:02 – Tiskovou konferencí bude provázet moderátor Libor Bouček. Doprovází ho hudba studia 20 Century Fox. „Budeme svědky skutečně mimořádné události. Dnes slavnostně spouštíme interaktivní televizi Horizon,“ uvedl Bouček.

 

skoda ze nedokazu spravit live prenos, je to take obmedzujuce rad by si to pozrel na internete kazdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...no tak jsem viděl jen začátek a pak přenos vypadnul,takže dále jen on line zpravodajství...

...no ale moderuje to Bouček a má to trvat několik hodin...takže je to vlastně asi jen nějaká estráda a žádná tiskovka :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...