Přejít na obsah

Koupě nového Routeru


Návštěvník Rade

Doporučené příspěvky

jo je to HW identicke, akorat TC ma v sobe vlozeny disk, dobastlit se to myslim neda, ikdyz mozna to pujde koukni na iFixit

https://www.ifixit.com/Teardown/AirPort ... down/15044

pres USB to samozrejme pripojit muzes, 2,5' i bez napájení, akorat to bude o neco pomalejší a nevim zda pobezi nativne Time Machine

ja TC pouzivam kvuli mensimu SSD disku jako externi uloziste, mam tam treba celou iTunes knihovnu atd.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

To co píše retron mě příjde jako hovadina. Znám spoustu firem, které jsou apple only a mají routery (ap) od asusu (v cenovce okolo 3000) a nikdy se nestal žádný problém a to je třeba 10 mobilů a 5 notebooků (vše apple) připojených. Neříkám, že nějaký šmejd za 400kč toto nemůže dělat, ale to bude tím, že je to šmejd za 400kč a připojuje se na to hodně zařízení a firmware potažmo procesor routeru to jednoduše nezvládne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rade

Jako jasně. 100 lidí-100 názorů :)

Koupím třeba nějaký router od Asusu a udělám na něm zátěžový test na 2 týdny. Pokud se mi na něm nebude něco pozdávat, tak vrátím a koupím appláckej.

Co jiného mi zůstává? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My mame vsude ve firme jen tp-linky, protoze nic nestojej, nic nezerou a maj perfektni podporu alternativnich firmwaru, kde si clovek nastavi presne co potrebuje. Applu tu taky par mame a funguje to vsecko bez problemu, dokonce i roaming mezi budovama na ipadech. Sice apple musi mit vzdycky neco extra (koncovkama pocinaje), ale nastesti tu mame standardy :) Co pamatuju, tak nejaka japka, ktera jsem mel v ruce, neumela 40MHz sirku pasma (klienti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

TP-Linky maj tu výhodu, že jsou plně použitelný i s fabrickým firmware a pokud se nějaká chybka objeví, tak ji výrobce celkem rychle řeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...