Přejít na obsah

Sport 1 HD a Sport 2 HD u UPC od 10.3.2015


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník carlos74

...no ono se celkově něco dělo.Kolem 11.00 výpadek všech programů,pak šlo úplně vše včetně kodovaných a erotických volně,a taky EPG vypadlo,v 11.20 vše při starém...lokalita HK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Registroval jsem totéž, co carlos. Pak zřejmě obnovili databázi ze zálohy, což vysvětluje ztrátu některých aktuálních názvů (Sport 1(2) HD), zatím o dvě pozice méně...

Malá perlička: Ze všech vysílaných programů byla šifrovaná jenom rezerva na 578 MHz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malá perlička: Ze všech vysílaných programů byla šifrovaná jenom rezerva na 578 MHz

Ale šifrované jsou, jenže po skenování jsou označeny jako volné. Bez karty se stejně nedekódujou. 11:35

 

PS.: Asi máš pravdu, prej na začátku před 11. hod. byly všechny free.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super 800 Mb/s Profi
  • -
  • Komfort
  • VF Station + 3x CA Moduly
  • Praha - Jinonice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Ne, ne, vše bylo free... V rychlosti jsem prošel některé běžně nepřístupné stanice, všechny byly sledovatelné... Některé z nově přidaných stanic, nestihl jsem zaznamenat které, mají rozlišení pouhých 480x576.

 

Edit>

Se startem Sportů HD 10.3. byly rezervy HD přejmenovány na sporty HD >>> ta záloha, ze které obnovovali, asi nebyla nejnovější :) Předpokládal jsem, že UPC zálohuje častěji, než já... :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Ok, BR opět 12.3 Mb/s

Coby laik soudím, že tento mux jede na hraně BR a technici zřejmě nemají zcela vychytané problémy při použití VCBR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...