Přejít na obsah

Sport 1 HD a Sport 2 HD u UPC od 10.3.2015


Pavel m

Doporučené příspěvky

http://www.digizone.cz/clanky/formuli-1 ... i-freesat/

 

 

Jsme rádi, že naše sportovní programy Sport1 / HD a Sport2 /HD mají tak široké pokrytí v České republice a na Slovensku. Každý fanoušek Formule 1 má tedy možnost sledovat tuto jedinečnou sportovní podívanou z pohodlí svého domova,“ řekl Evžen Chlanda,“ Country manager AMC Networks International pro Českou republiku a Slovensko. „Věříme, že zařazením kanálů Sport 1 HD a Sport 2 HD do naší nabídky 10. března potěšíme nejen fanoušky Formule 1, ale i dalších atraktivních sportovních podniků. Hned od začátku budou stanice dostupné pro 160 tisíc našich předplatitelů. Ostatní zákazníci si je mohou objednat v rámci balíčku Sport,“ konstatoval Jan Kohout, ředitel segmentového marketingu UPC.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tak to je moc dobrá zpráva. Jen škoda, že to bude až 10. Nechci znít jako věčný stěžovatel nebo nespokojenec, ale tak nějak jsem tajně doufal, že už tento týden budu moct sledovat KHL v HD. No co už. Aspoň že ta Formule bude celá letos v HD :cheers: Po tom loňském fiasku, kdy jsme většinu sezóny měli jen hlavní závod a i ten v SD se UPC tentokrát vytáhlo.

 

P.S.: Nešlo by upravit nadpis tohoto threadu? Chápu, že víc znaků se do nadpisu nevejde, ale F1 by se tam vešlo a vypadalo by to líp, než Formu :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...no a teď když už jsme se po tak dlouhé době dočkali HD verzí by mě ještě zajímalo,

jak to vypadá na SPORT1+2 se španělskou fotbalovou ligou od sezony 2015/16?

...doufám že nevsadili jen na formule a KHL... :?::?::?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no a teď když už jsme se po tak dlouhé době dočkali HD verzí by mě ještě zajímalo,

jak to vypadá na SPORT1+2 se španělskou fotbalovou ligou od sezony 2015/16?

...doufám že nevsadili jen na formule a KHL... :?::?::?:

 

Já doufám, že pojede dál a na HD se velmi těším. Budou to pak krásné přenosy jako z Bundesligy na Eurosportu 2 HD. Na SD někdy nebyli hráči ani k rozezání kdo je kdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...