Přejít na obsah

Změna služeb


Návštěvník elgato

Doporučené příspěvky

Návštěvník

ten Slovak Sport to je vážně průšvih ,to nemít to se zblázním. To AXN HD každých 10 minut reklama už mě přestal bavit. . Tohle slibuje UPC asi 1,5 roku VIASAT Nature / History HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Novoroční dáreček fandům F1 - Sport 2 byl nahrazen verzí v HD rozlišení a očekáváme to samé u Sportu 1 v nejbližší době. Do balíčků Klasik a Profi přibyl kanál Crime&Investigation. Prosím reloaděte si portály u stb Mag, či settopbox restartuje a u ostatích typů kanály uvidíte automaticky. Vše bez změny ceny. Váš team WMS-NET.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Sport 2 HD

8. 1. 2015 12:50

Hezký den, věřte prosím, že nás tato situace také netěší a že bychom byli rádi, kdyby se jednání již uzavřela a my jsme zařadili program do naší nabídky. O program máme eminentní zájem a jednání probíhají, nicméně nic bližšího v tuto chvíli není známo. Děkuji Vám za pochopení. Honza K., UPC Facebook tým

 

koukám samá sranda s UPC .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963
Doposud jsem nemel prilis duvody si na UPC stezovat, az do dnešního dnes. Dnes jsem chtel upravit balicek služeb (Internet 120+ a TV Komfort+), které si platim (859,-), a tak jsem se obratil na UPC přes jejich hot line. Primarni motivace byla snížit platby, TV po kabelu prakticky nevyuzivam.

 

1) Inzerovanou kombinaci Internet 120+ a TV mini za 599,- mit nemohu, protože nabídka je urcena jen novym zakaznikum (UPC služby vyuzivam od doby, kdy firma do Cech prisla).

2) Modem Cisco si uz pronajimam nekolik let, chtěl jsem ho odkoupit - odkoupit ho ale nemohu, nabidnou mi nicmene modem novy za cca 2000,- a s wi-fi, doma mam kvalitni wi-fi router, takze by mi stacil obycejny modem - ten ovšem není v nabidce.

3) Co kdybych zrusil TV služby uplne? To mi operatorka nedoporučila, protože bych platil 300,- penale za každý mesic do konce automaticky prodlouzene smlouvy, tj. 3000,-.

4) Zrusit automaticke prodluzovani smlouvy po telefonu ani jinym zpusobem nemohu, musim pockat az na automaticke mailove upozorneni, ze se mnou objednane sluzby od UPC do mesice automaticky opet o rok prodlouzi.

 

Tak jsem podekoval, polozil telefon a zacal hledat alternativu. Mam dojem, ze tady neni neco v poradku.

 

 

ted je sice pozde, ale do budoucna...

 

Ja se zmenou cenniku nesouhlasil a dostale jsem net 120+, TV Komfort+ vcetne balicku Plus a Filmbox Plus, UPC telefon start za 650.-, wifi modem a HD STB v cene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník veverci69ka

Já jsem měl u rodičů jen internet 120 Mbit napsaný na sebe s věrnostní slevou za 630 Kč, pak jsem se odstěhoval, takže by jim stačilo 40 Mbit. Když mi končilo věrnostní období, vyplnil jsem formulář o zrušení smlouvy a pár dnů na to mi volal pán proč to ruším. Řekl jsem, že chci 40 Mbit za cenu na stránce dostupnyinternet.cz (349 Kč), že sebe zruším a udělám to na mámu jako na nového zákazníka. Pán se na stránku podíval, buď dělal že o ní neví nebo o ní fakt nevěděl, chvíli mu to šrotovalo a nakonec mám 40 Mbit na svoje jméno s cenou pro nového zákazníka. Modem mám koupený takže bez pronájmu za krásných 280 Kč. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Jak má vypadat dopis když chci změnu ? Mám Internet 200+ s Horizon Komfort+ a chci přejít na INTERNET 100 s Digi Mini . Musím napsat do dopisu, že chci zrušit Internet 200+ s Horizon Komfort+ a pak napsat, že chci službu INTERNET 100 s Digi Mini. Nebo žádám o změnu služeb, z Internet 200+ s Horizon Komfort+ na INTERNET 100 s Digi Mini ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...