Přejít na obsah

USB připojení k internetu.


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník JirkaH
no já to skoušel s tim modeme od karnevalu Motorola buhvico , no a nepovedlo se mi to když sem připojil jak USB tak UTP tak nešel ani jeden comp (taky sem měl 1 neveřejnou IP) no technik když mi to dával prohlásil že musim mít router že s 1 IP nemužu připojit 2 compy na modem naráz tak sem tam dal router a je to ;) (ten krám co prodává karneval , předraženej a ještě zamrzá :roll: ) řešení by pro tebe byly asi dvě kdyby jeden z těch PC mel desku se 2 síťovkama (to by nemusel jet ani win) a nebo jeden comp usb a do druhyho přes UTP (no to ten jeden comp musí jet pořád)

 

Samozrejme, ze to jde! Pokud mas 2 IP, tak jede USB a UTP nezavisle. Pokud mas jako ja 1 IP, tak jeden komp mam jako proxy a druhym se pres nej pripojuji. Zadny problem... Lidi co tam kutite, ze Vam to nejede? :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
kdyby sis přešet co psal tak 1 comp jako proxy nemuže protože mu nemuže běžet nonstop ;)

 

Ja sem to cetl, a docetl jsem se toto: ...Karneval mi dal modem se dvěma adresami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm :cry: no neda se nic delat , tak hold router, pac to ze by jeden komp jel furt neprida v uvahu, pac mam pekne hlucnou kravu. No ale jak sem rikal pred tim problem bude jeste i v tom, ze i kdyz odpojim USB a necham tam jen UTP, tak ten druhej kompl stejne nejede :-( . Musi se neco specialniho nastavit u toho UTP???? Nekde sem tu cetl ze staci pripojit a jede to (samo ze nastaveni IP pridekluje server atd) samo sebou je vse restartovat, furt to nefachalo :cry:

Jasně, že nejede, poněvadž UPC má kontrolu MAC adresy, takže na druhým kompu je úplně jiná, než na tom prvním (kterej je registrovanej). Kup router, cvakni ho za kabelovej modem, načti MAC adresu z toho hlavního PC a pak si můžeš připojit třeba celý sídliště :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
mam problem chci si naunstalovat modem sb5100e na linux a zaboha to nemohu udelat prosim nakej ovladac nebo radu dik

 

A proč bys to dělal?

Na to aby ti šel ethernet přece nepotřebuješ v linuxu ovladač ! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý den, píši od kamaráda, protože se doma nemohu připojit na internet, na zařízení, které jsem od Vás obdržela neustále problikávají dvě zelené kontrolky a kontrolka online se neaktivuje. Poraďte mi, co s tím mám dělat.

Pokud můžete, tak odpověď mi zašlete na adresu RCernohlavek@seznam.cz.

Děkuji za radu a pomoc.

Maťašová Valeria

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...