Přejít na obsah

HBO tento víkend volně


Návštěvník carlos74

Doporučené příspěvky

Návštěvník Violetka

Obvykle to jde emailem... On tam ne vždy bývá tolik dobrých filmů jako zrovna teď...Třeba ten seriál Temný případ je skvělý, dávali všecky díly... ale už jsem to viděla kdysi..obvykle na HBO je takový průměr až lehce nadprůměr, ale mívají dobré seriály... každopádně platit bych si to neplatila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně osobně to zas tak drahé nepřijde. Za 199Kč/měs 3 programy v SD + 3 v HD + videotéka? Jasně, oproti 90kám je dnes větší konkurence, už to nemá to kouzlo "jdu se dívat na hábéó", ale zbytek "filmových" stanic v ČR působí v porovnání s HBO směšně. "Filmových" jsem dal do uvozovek, protože čistě filmový kanál se dnes hledá těžko. V podstatě všechny už jsou směsicí filmů a seriálů. V případě HBO i dokumentů, koncertů a cen. Až někdo HBO u nás dožene nebo ještě lépe předžene, možná o zrušení budu uvažovat. Do té doby ale nemám proč. Film+ se sice zlepšil, ale je jen v SD, usekává titulky, má reklamu. Nova Cinema? Také se zlepšila, také usekává titulky, také má reklamu a v HD má toho málo. AXN? Universal? To je o kategorii níž. MGM bylo sice dobré, ale 4:3 a ve třech jazycích. AMC zatím hodnotit nelze, ale bude to něco podobného. Cinemaxy pak nehodnotím, protože patří HBO a oproti HBO jsou jeho vedlejším projektem. Filmbox? To je něco mezi Universalem a MGM. Pochybná kvalita obrazu, několik jazyků, filmy a seriály co v podstatě nikdo nezná. A Film Europe HD? Dobrá snaha, ale omezený příjem... v podstatě levnější obdoba Cinemaxů. Celkově je tedy HBO stále jedinou filmovou stanicí, která opravdu vysílá v HD na 3 stanicích, je pouze plně česky, vysílá jako první nové filmy včetně starších které dostatečně reprízuje, má velké seriály a má online videotéku. Navíc vypadá k světu. Až mi tohle jiný filmový kanál u nás nabídne za nižší cenu, pak HBO klidně zruším. Za 20 let se ale nikomu překonat ho zatím nepodařilo - i přes zvyšující se počet konkurenčních stanic. Někdo může argumentovat, že si může ty filmy/seriály stáhnout anebo je za rok vidět na Nově nebo ČT. OK. Mně už ale nebaví stahovat a už vůbec mě nebaví čekat. Chci pustit TV a koukat.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...