Přejít na obsah

Výpadek 25.-26.8 - UPC DNS server


Pepe

Doporučené příspěvky

Zdravím!

Chtěl bych upozornit na probíhající výpadek internetu (předpokládám, že se týká všech odběratelů služby UPC internet) od 25.8 přibližně od 21 hodiny stávkují DNS servery od UPC

 

Stav se zhoršil kolem 1 hodiny ranní dne 26.8, kde kompletně spadly DNS servery UPC. Voláno na KC sděleno, že oprava bude kolem ranních hodin a že o problému již vědí. Ani mě ten mladík neupozornil, že se dají použít servery od Googlu (!) a že se to dá nastavit i ve webovém rozhraní modemu(!)

Kdyby řekl: "Moment, Já vám to nastavím.. restartujte svoje zařízení" neřeknu ani ň. Ale ještě nechat klienty platit za volání na KC! Za co je teda ten mladík placenej?! Jen aby říkal: "Technici pracují na závadě, ráno by to mělo jít." ?!

 

Kdo nechce čekat, tak funkčním řešením je nastavit DNS servery od GOOGLU.

8.8.8.8 , 8.8.4.4

 

Zajímalo by mě proč když o tom výpadku vědí, tak klientům nenastaví DNS servery od Googlu nebo tam jsou úplně blbý?! Nechávají si platit za to, že služba nefunguje, tak jak má!

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pepe napsal: "... Stav se zhoršil kolem 1 hodiny ranní dne 26.8, kde kompletně spadly DNS servery googlu."

A u Googlů jsi si už stěžoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, ale mě UPC o této plánované odstávce informovalo už v Pátek.

Informace o plánované údržbě sítě UPC

 

Vážený kliente,

 

Dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o plánované údržbě sítě UPC ve Vaší lokalitě, která bude probíhat od 26.08.2014 01:00 do 26.08.2014 06:00. V průběhu této údržby může docházet k výpadkům našich služeb.

 

Za případné způsobené potíže se předem velice omlouváme. Údržba sítě je nezbytná z důvodu modernizace, která zlepší kvalitu poskytovaných služeb.

 

V případě, že služby budou nefunkční i po výše zmíněném čase, proveďte prosím restart připojených zařízení (modem, router, set-top box) odpojením z elektrické sítě na cca 1 minutu a následným zapojením zpět.

 

Pro více informací o výpadcích služeb UPC je možné také navštívit webové stránky http://web.upc.cz/vypadky

 

Děkujeme za pochopení

 

Klientské centrum UPC

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepe napsal: "... Stav se zhoršil kolem 1 hodiny ranní dne 26.8, kde kompletně spadly DNS servery googlu."

A u Googlů jsi si už stěžoval?

Opraveno promiň. =)

 

Díky, ale mě UPC o této plánované odstávce informovalo už v Pátek.

Mě třeba UPC neinformovalo vůbec.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...