Přejít na obsah

Streamování přes modem Compal


Návštěvník xcunakx

Doporučené příspěvky

Návštěvník xcunakx

Zdravím,

mám modem COMPAL CBN CH7465LG a při streamování her a obrazu mi vypadá obraz i zvuk, je i indikováno aplikací že mám malý signál.

  • GeForce now, nVidia Shield připojený napřímo kabelem do modemu, občasné záseky, občasné zpomalování obrazu (stále použitelné)
  • Xbox game pass (Project xCloud) připojený přes 5GHz WiFi z modemu - neustálé výpadky obrazu, velice pomalá odezva, takřka nepoužitelné.
    • Zkoušel jsem to stejné přes LTE a k výpadkům nedochází vůbec, odezva rychlejší
  • Streamování obrazu z telefonu do TV přes 5GHz WiFi z modemu pomoci Samsung Smart View - výpadky obrazu, odpojování WiFi na telefonu (nepoužitelné)
  • Streamování obrazu z telefonu přes 5GHz WiFi z modemu do TV přes nVidia Shield (Screen mirroring přes aplikaci Google Home) přes kabel - výpadky obrazu, odpojování WiFi na telefonu (nepoužitelné)

Máte se streamováním her a obrazu zkušenosti na modemu COMPAL CBN CH7465LG? Jede Vám to někomu dobře přes WiFi? Může se jednat o vadný modem? Jak se dá diagnostikovat zpomalení streamování nebo výpadky? Samozřejmě signál WiFi je plný, celou dobu sedím vedle modemu.

 

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Streamování přes modem Compal

Tak zkus třeba na počítači nainstalovat aplikaci pingplotter a pomocí ní zkontrolovatzda tam nejsou nějaké velké údržby nebo ztráty paketů.

Pak se můžeš podívat do modemu do nastavení, najít tam záložku downstream a kouknout se na kvalitu a úrovně signálů jednotlivých kanálu a jejich chybovost zda tam nejsou nějaké anomálie, které by naznačovaly nějaký problém se signálem,

taky by tam někde měl být nějaký log s chybami, asi tomu nebudeš rozumět, tak třeba udělej screen a hoď to sem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...