Přejít na obsah

vekova (ne)pristupnost programu


homberg

Doporučené příspěvky

Pred kratkym casem zacalo UPC s novou politikou pristupnosti programu. Zacaly tak vyskakovat cerne obrazovky a nutnost zadavat kod. Nemam nic proti chraneni pocestnosti a nevinnosti nasich mladych, ale pokud to bude nabyvat rozmeru absurdnosti, kdy Vinnetou je prezentovan cenzorem UPC jako mladezi nepristupny, pak je neco spatne. Kazdodeni stupidni lehce eroticka "zabava" na Slovak Sport 1/2 je ovsem vporadku. Tam muzou nadrzeni pubertaci provolat tisice bez jakehokoliv omezovani.

Tak to jen takove male letni zamysleni...

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za reakce. Jde o TV Sony s Cl modulem. Do minuleho tydne se nic nedelo, vse bylo ok. Ted u rady poradu (je jedno zda cz nebo zahranicnich) naskakuje tabulka s nutnosti zadat kod. Nic jsem nemenil ani nenastavoval. Zmena se musela odehrat po kabelu. V TV mam nastaveno maturity rating na 18 let (3 - 18). Cl modul je nastaven na X erotic. Bohuzel u tehle TV nejde rodicovska kontrola uplne vypnout. U starsi TV Sony to mam vypnute a je klid.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludeko

Mám také TV Sony a modul od Lyca (snad to píšu správně) a kdysi dávno jsem také musel zadávat kód, aby vše chodilo. Poradili mi právě od Lyca co tam mám zadat (bylo to něco jednoduchého jako 1111 nebo 1234 případně 9999, už si to nepamatuji).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Také mám TV Sony a CAM od Lica. Také se mi nově u některých stanic a pořadů zobrazuje věkové omezení.

To všechno je správně. Limit umím odstranit i změnit, v tom není problém.

Jediný problém je opravdu v nesmyslných limitech. Na ČT :D je často limit 12 let, za to jiné pořady opravdu limit třeba vůbec nemají.

To tuším kritizoval HOMBERG a já se přidávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za reakce. Jde o TV Sony s Cl modulem. Do minuleho tydne se nic nedelo, vse bylo ok. Ted u rady poradu (je jedno zda cz nebo zahranicnich) naskakuje tabulka s nutnosti zadat kod. Nic jsem nemenil ani nenastavoval. Zmena se musela odehrat po kabelu. V TV mam nastaveno maturity rating na 18 let (3 - 18). Cl modul je nastaven na X erotic. Bohuzel u tehle TV nejde rodicovska kontrola uplne vypnout. U starsi TV Sony to mam vypnute a je klid.

Změň maturity rating na 3 (0-3), protože pokud ho máš nastavený na 18 let, tak všechny pořady s věkem pod 18 let vyžadují zadání PIN kódu. Proto je potřeba zadat co nejnižší číslo.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...