Přejít na obsah

Neustálé kolísání rychlosti


Návštěvník Scorpy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Scorpy

Zdravím,

"po skvělé, ale opravdu skvělé" akci s dvojnásobnou rychlostí internetu jsem asi jediný (huh, tomu snad nikdo nevěří), kterému rychlost internetu nedosahuje, jak dvojnásobku, ale tak ani toho, co si zaplatil. Normálně na stránkách, kde mám rychlost downloadu okolu 3,6 MB/s, teď při skvělé akci v nejfrekventovanějších hodinách (14h-16h a po 20h) 200kb/s a jsem rád (měření zde: http://www.speedtest.net/my-result/3607321627)

 

Internet mám 100mb/s.

 

Ne, chyba opravdu není na mé straně. Rychlost je testováná z dvou zařízení (notebook+PC) a jednoho iPhonu. S modemem ani routerem problémy taktéž nejsou, jednak je 30 centimetrů ode mě na stole a to, že jsem žádné nastavení neměnil je snad jasné.

 

Lokalita: Ústí nad Labem

 

Jsem zvědav, jakých chytrých rad se tady dočkám, ale nebudeme si nic nalhávat, stejně se tady nikdy nic nevyřeší, takže to berte spíše jako "výkřik do tmy".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

"po skvělé, ale opravdu skvělé" akci s dvojnásobnou rychlostí internetu jsem asi jediný (huh, tomu snad nikdo nevěří), kterému rychlost internetu nedosahuje, jak dvojnásobku, ale tak ani toho, co si zaplatil. Normálně na stránkách, kde mám rychlost downloadu okolu 3,6 MB/s, teď při skvělé akci v nejfrekventovanějších hodinách (14h-16h a po 20h) 200kb/s a jsem rád (měření zde: http://www.speedtest.net/my-result/3607321627)

 

Internet mám 100mb/s.

 

Ne, chyba opravdu není na mé straně. Rychlost je testováná z dvou zařízení (notebook+PC) a jednoho iPhonu. S modemem ani routerem problémy taktéž nejsou, jednak je 30 centimetrů ode mě na stole a to, že jsem žádné nastavení neměnil je snad jasné.

 

Lokalita: Ústí nad Labem

 

Jsem zvědav, jakých chytrých rad se tady dočkám, ale nebudeme si nic nalhávat, stejně se tady nikdy nic nevyřeší, takže to berte spíše jako "výkřik do tmy".

Změřte rychlost na přímo, bez routeru. Pokud bude stále problém, objednejte si servis. Lepší jak výkřiky do tmy.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

asi před 2 měsíci jsem si nechal na zkoušku navýšit rychlost na max, tedy 240. Dosahoval jsem tak třetinu, tak jsem to nahlásil. Poslali technika, vyměnil zásuvku a kabely, pomohlo to nepatrně. Rychlost na downloadu kolísá 50 - 120, upload je mezi 16 - 20. Tak jsem to nahlásil znovu, další technik si ani nerozbalil nářadí a rovnou mezi dveřmi mi sdělil, že komunikoval s nějakým technikem přímo od UPC (ti dosavadní byli z externí smluvní firmy) a ten mu sdělil, že je příčina na nějakém sw zařízení v uzlu pro Ostravu a bude se to v polovině července měnit. Nechal jsem si to od něj napsat na servisní list.

To mě kapitálně dožralo, protože tady UPC vědomě od lidí vybírá nehorázné částky za údajně nejrychlejší internet a přitom ví, že to v Osravě nebo možná nějaké její části nejsou schopni na deklarované hodnoty rozchodit. Tak jsem podal oficiální reklamaci. Přišla mi sms, že reklamaci zaevidovali a ozvou se do 30 dnů! A penízky jim krásně od nás tečou! NEHORÁZNÁ DRZOST DO NEBES VOLAJÍCÍ!

Prosím, konkurence, probuďte se, já chci k vám, jsem zoufalý, nikdo mi na mé adrese v centru Ovy údajně neumíte a nebo nechcete pomoci. Já už nechci být u UPC!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele to si nevybereš, ono to ani u tý konkurence neni růžový :lol: sme teď taky na centriu objevili jednu zajímavej problém, zatim se k tomu ale nikdo nevyjádřil, tak tomu dám ještě čas a nebudu dělat ukvapený závěry (jako v nedávný minulosti ohledně upc :roll:)... každopádně pokud ti internet nejede naplno, reklamuj dál a chtěj slevu 8)

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Je začátek září a já nevidím žádné změny v kolísání. Takže uvedený sw uzel asi opraven nebude, nebo to není uzlem, ale chtějí z nás dostat jen peníze.

Sekají se mi už i reklamy a rychlost připojení je občas na 40kb/s to si děláte srandu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Je začátek září a já nevidím žádné změny v kolísání. Takže uvedený sw uzel asi opraven nebude, nebo to není uzlem, ale chtějí z nás dostat jen peníze.

Sekají se mi už i reklamy a rychlost připojení je občas na 40kb/s to si děláte srandu ?

1)tady nic nevyřešíš, toto je neoficialní fórum

2)volej na infolinku

3)ideálně proměř rychlost i na jiném pc, možná nebude chyba v poskytovateli

4)samozřejmě připoj bez případných routerů atd,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...