Přejít na obsah

Reset HD Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník kamelot

Doporučené příspěvky

Návštěvník kamelot

Vážený kliente,

 

 

dovolte, prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 27. 7. 2014, týkající se technického dotazu.

 

V tuto chvíli již máme potvrzeno, že Vámi hlášená závada se týká všech boxů typu PVR, který máte doma. Závadu způsobuje chyba firmware u kterého čekáme na dodání aktuální verze která by chybu řešila. Jakmile budeme mít bližší informace budete kontaktován.

 

V případě Vašich dalších dotazů můžete využít kontaktní formulář na http://www.upc.cz v sekci Kontakt pod odkazem kontaktní formulář. Můžete také volat na telefonní číslo 241 005 100, technická podpora je Vám k dispozici a to vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 22:00 a o víkendu od 10:00 do 22:00.

 

V případě, že budete reagovat na tento e-mail, využijte prosím opět standardního formuláře, který naleznete na http://web.upc.cz/klpoz/cz/

 

S pozdravem a přáním příjemného dne UPC.

 

 

 

To je odpověď podpory UPC na stále se projevující chování PVR boxů. Doufám, že mne budou kontaktovat a nejen mne co nejdříve s novým firmvérem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...V tuto chvíli již máme potvrzeno, že Vámi hlášená závada se týká všech boxů typu PVR, který máte doma. Závadu způsobuje chyba firmware u kterého čekáme na dodání aktuální verze která by chybu řešila. Jakmile budeme mít bližší informace budete kontaktován....

 

...no tak nic proti novému firmware,ale já bych radši přivítal návrat starého EPG,bylo funkční ale hlavně to neresetovalo HDboxy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník carlos74

Již několik dní se mi PVR neseknul a chodí celkem slušně jako před nasazením nového EPG.

Máte někdo také tento postřeh?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...