Přejít na obsah

Připojení D-Link DIR-300 k TC7200


Návštěvník helicz

Doporučené příspěvky

Návštěvník helicz

Zdravím, nedávno jsem si pořídil vyšší variantu UPC Fiber Power 120+, ke kterému jsem dostal modem TC7200 který obsahuje WiFi. Jenže signál WiFi se nedostane do celého bytu a tak jsem se rozhodl připojit starý WiFi router D-Link-DIR-300. Jenže nedaří se mi to celé zprovoznit. D-Link hodlám připojit v pokoji kde mi vede internetový kabel přímo z TC7200. Nějaká rada nebo návod jak to celé zprovoznit? Děkuji moc!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je to samý v bleděmodrym :roll: resp. v černym...

tohle neni žádný vdsl, kde máš 40/2, tady ti to frčí 120/12, na to ti nestačí recyklovaná PETka za čtyři stovky...

potřebuješ router, co má gigový porty a WiFi aspoň 300 Mb/s, reálná rychlost je vždycky zhruba poloviční, tj. kolem 150 Mb/s max...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Realna rychlost je tak tretinova.

 

Jestli nepotrebujes pres wifi vysoke rychlosti a staci ti na kablu nejakych 95mbits, tak si ho pripoj. Router staci nastavit do rezimu bridge.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Asus RT-N10LX je skoro stejnej lowend jako D-Link co máš teď, to by byly vyhozený peníze. Pokud ti do místa se špatným signálem vede kabel, tak to udělej následovně:

 

Na Technicoloru nech zapnuté WiFi a používej ho jako router, tam kde je signál Technicoloru dobrý, se připojuj přímo na něj. Na D-Linku v administraci aktivuj Access point mode (strana 19 nebo 20 příručky podle toho jestli má reviz A nebo B to D-Linku). Na kabel vedoucí z Technicoloru připoj D-Link jeho LAN portem. Wifi kanály pro Technicolor a D-Link použij různé tak aby jejich rozdíl byl aspoň 4.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník china

Primární problém tohoto spojení je ve stejné IP adrese... Musíte změnit IP routeru za 192.168.0.1 na něco jinou (na TC to snad nejde).

 

Nebo bridge no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za rady! Ke konci koupím tedy ten Asus asi. Neboť se nemohu dostat do administrace toho D-Linku. Ztratil jsem někde krabici kde bylo heslo. Dám vědět která rada pomohla!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Díky všem za rady! Ke konci koupím tedy ten Asus asi. Neboť se nemohu dostat do administrace toho D-Linku. Ztratil jsem někde krabici kde bylo heslo. Dám vědět která rada pomohla!

 

Pokud jste ztratil heslo, tak přece stačí router vyresetovat do továrního nastavení a můžete opět znovu administrovat nebo se pletu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník china

Nojo, 3 sekundy na použití vyhledávače, to se nechce každému :-D

 

DIR-300 Default IP: 192.168.0.1

DIR-300 Default Password: admin

DIR-300 Default Username: admin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...