Přejít na obsah

Karneval nabídne digitální televizi a volání


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník SWE

No prave, s tomusem souhlasim a to je to, ze se kvuli tomu zatim dela zbytecny humbuk. Jako za tu kacku by bylo vhodne umoznovat to tem, kteri maji aspon NET :) To by bylo docela v pohode. Uvazuju o tom, ale vazne o tom nebudu uvazovat drive nez uvidim platny cenik.

Navic ja uz si zvykam na to, ze Karneval jsou jenom slibotechny a VoIPka se nedockame drive nez v cervnu - moc bych se divil, kdyby jo. Zatim mi staci Twist Student a SMSky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, zda nedojde k problému, když již byužívám VOIP od jiného operátora, od kterého mám i hadwarový IP telefon. Nebude mít VOIP od karnevalu prioritu?

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Kromě většího souladu s prostředím kabelových sítí, pro které byla tato technologie přímo vyvinuta, je její další předností hlavně nativní podpora QoS. Jinými slovy: skrze tuto technologii dokáže kabelový operátor garantovat kvalitu hlasových služeb, i když jeho zákazník na stejné přípojce třeba právě stahuje data z Internetu jako o závod. Dokáže také odlišit hlasový provoz (v datové podobě) od ostatního datového provozu a nezapočítávat jej do Fair Use Policy (FUP) a jejích limitů.

 

Přesně jak jsem předpokládal. Takže můžeme ukončit hloupé diskuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Dokáže také odlišit hlasový provoz (v datové podobě) od ostatního datového provozu a nezapočítávat jej do Fair Use Policy (FUP) a jejích limitů.

 

1) Voice dělá poměrně málo dat, při limitech od 10GB měsíčně se to v tom rozpustí.

 

2) Pokud bude na routerech rozumně fungovat QoS, bude Karnevalu docela jedno, jestli správnou hodnotu IP precedence a TOS bity bude nastavovat jejich hardware, nebo cizí hardware. Ze by rozlisovali zakazniky na ty kteri maji voice a ty kteri nemaji, a jejich traffic rozlisovali a routovali jinak je blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...