Přejít na obsah

jaký vnitřní koaxiální kabel


Návštěvník davson

Doporučené příspěvky

Dík

měl bych dotaz ještě ohledně zapojení. Do předsíně si tedy dotáhnou kousek svého kabelu a udělají tam někde zásuvku. Ta krabice je kousek od vchodových dveří do bytu nahoře. Tam to propojí s tím kabelem co už mám nataženej. Ten kabel vede do obýváku kde je zásuvka http://shop.emos.cz/zbozi/2501000400-uc ... -prubezna/ Nevím jestli je to přesně ona, ale je tam ten "šroubovací" konektor. Nevím zda na něj půjde zapojit modem od UPC? Nebo je možné že mi do obýváku dají nějakou svojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám podobný dotaz jako autor tohoto příspěvku. V bytě mám natažený koax CB-100F. Bude tento kabel OK pro UPC internet? V předsíni je krabice a tak jsem si myslel, že UPC by se z chodby napojilo přímo na tento kabel. Teď je na něm zapojený rozvod ze společné antény. Bude UPC souhlasit se zapojením na tento kabel a nebo budou chtít tahat svůj vlastní? Díky

 

No ten kabel je pouze jednou stíněný, takže nic moc.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ten kabel má hliníkovou fólii a opletení, takže to dostačuje úplně v pohodě. U nějakýho domovního rozvodu z toho nedělejme kovbojku, to není rozvod v zemi nebo v kolektorech v paneláku, kde vede i spousta jiných kabelů a vyšší stínění má opodstatnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No problém je, že to opletení je jen 37%, takže nic moc a naopak největší problém s rušením v downstreamu vzniká na bytovvém rozvodu. Pak jim nepůjde nějaký tv program a bude to. To stínění 3x folie a 2x opletení se proto hlavně používá u domovních rozvodů. Takový LTE, CDMA a DVBT vysílač v okolí není příjemná věc.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Je tam Al fólie a ta má stínění zcela vyhovující. A jestli má někde za barákem LTE, tak to se mu může dostat klidně přímo do televizoru nebo set-top-boxu, kde je stínění podstatně horší, než u toho kabelu. Ostatně UPC používá Beldena H125 a tam je taky jenom jedna fólie a pár drátků kvůli vodivému spojení, takže totéž co u Emosu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...