Přejít na obsah

Nový modem,mám očekávat nějaké problémy,když mám svůj router


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník Já

No teď jsem to dal znovu testovat a mám 102 mbit...budu to ještě průběžně testovat, protože při mém štěstí přijde technik a naměří 120...zajímalo by mě, Vy co máte 120, tak v jakém rozpětí nejčastěji máte rychlost ? Já když měl 30, tak vesměs těch 28-30 bylo..Aby, třeba nebyla normální při 120 rychlost 110, protože to bych tam raději zavolal a zrušil ten výjezd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Já

Já stále max. +-100...jsem si jistý, ale, že mám určitě gigovou síť..navíc mám v síti NAS server (zapojený v mém routeru, který je tedy za UPC modemem) a normálně kopíruju z PC do nasu po síti kolem 90 MB/s...Takže doufám, že nebude chyba na mé straně...

 

3506399633.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To skutečně na síť jedoucí ve stovkovém režimu nevypadá, jelikož je tam nějaká režie, tak na stovkové síti to jede max tak 90 Mbit, tak sem to měl já, dokud sem měl stovkovou síťovku.

 

Jestli dobře chápu co si napsal, modem v bridge módu máš, připojit PC přímo k modemu si zkoušel, nenapadá mě co víc bys mohl udělat. IMO to vypadá jako problém někde dál v síti, rozhodně někde na vyšší úrovni, ale u UPC jsou jak opičky, vždycky tupě začnou s rozborkou a sborkou zásuvky a kontrolou kabeláže.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Rezie na stovkove siti je, ale minimalni. 90mbits je malo, to bude treba spatna kabelaz. Ja kdysi mel doma 100sit a tahak jsen 12,5MBs, takze ta rezie je miziva. To neni jak s wifi.

 

Ze to jede 103mbits bude problem nekde jinde. Me se obcas stane, ze mi to jede 150mbits (mam 240), zatim jsem neresil, ale asi nahlasim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník single

Me to připadá jako problém se špatným kabelem, kvůli kterému síťovka přepíná na 100mb. Co kontrolky na modemu a síťovce, jaký ukazují režim? Jinak já mám tarif 140/20 a jede mi to většinou 150/22.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Já

Tak už jsem na to přišel :-) jsem fakt vůl..Měl jsem nastaveno v routeru QOS. Takže už je to v pořádku..Budu tedy rušit výjezd..Ještěm že tak :-) Všem děkuji za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...