Přejít na obsah

Přechod z 30/1 na 40/4


Návštěvník Nations

Doporučené příspěvky

Návštěvník Nations

Zdravím.

Mám u UPC už několik let službu Internet 30/1 a platím za něj 520 Kč / měsíc s DPH + modem, s balíčkovou slevou 155 Kč. Takže platím 414 Kč

K tomu mám MINI TV za 220 kč/ měsíc s DPH s balíčkovou slevou 66 Kč. Takže platím 154 Kč.

(Nevím, co už ta balíčková sleva je přesně za akci, ale nikde sem o ní nic nenašel, ale mám ji)

Dohromady za obě služby platím cca 570 Kč.

 

Před několika měsíci mi UPC napsalo, že za stejnou cenu mohu mít 40/4, ale musím vyměnit modem. Tak by mě zajímalo, jak to tedy probíhá a zda opravdu budu platit stejnou částku.

 

Na UPC jsem se ptal a tam mi říkali, že modem a výměna modemu je zdarma, pokud si ho dokážu vyměnit sám, což by problém být neměl.

Je to pravda?

 

A kolik bych tedy za internet teď platil? V ceníku UPC se nějak nedokážu orientovat. http://www.upc.cz/pdf/Cenik.pdf, je tam těch cen několik a nevím co přesně znamená věrnostní sleva.

 

A pokud sem dobře četl, tak by mi odpadla i větší platba za MINI tv, jelikož ji UPC za 30 kč dává k 40/4 automaticky.

 

Takže mám otázky:

- Je možnost přejít z 30/1 na 40/4 s MINI TV bez větších investic?

- Zůstane mi původní, nebo aspoň podobná cena?

- Co pro to musím udělat?

 

Děkuji za odpověď, snad s tím má zde někdo zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi zda mate modem vlastni nebo v pronájmu

UPC ma aktuálně akci na internet 40/4 za 399 Kč vč. wifi modemu, který standardně stoji 70 kč/měsíc

Mini TV je k tomu za 29 automaticky prvni myslim 2 mesice zdarma, pak to muzete stornovat. TV Mini bezi automaticky vzdy kdyz mate Internet (pripojeni kabelem). Staci zavolat na Infolinku a trvat na stejne nabidce jako novy zakaznik (napr. prisel Vam letak s touto nabidkou do schranky)

věrnostní sleva je ze musite za tuto cenu byt zakaznikem UPC 12 mesicu, v opacnem pripade musite zaplatit zpetně slevu, kterou Vám UPC poskytne.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den všem,

 

podělím se o svoji čerstvou zkušenost. U UPC jsem asi 4 roky. V minulém týdnu mi do schránky "přistál" leták UPC s akční nabídkou 349,- Kč na internet 40/4 včetně modemu. Jelikož mám 30/1 a v letáku jsem nikde nenašla info, že je to jen pro nové zákazníky, zkusila jsem nejprve přes on-line stránky komunikovat s operátorem. Ten byl nekompromisní, a sdělil mi, že ani za 349,- Kč, ani akční nabídku za 399,- Kč mi nemohou dát, neboť to je pro nové klienty. Nenechala jsem se odradit, přes MojeUPC jsem zadala ofiko dotaz na službu. Telefonicky se mi ozval pracovník UPC, a závěr byl takový, že mám zadat klasickou objednávku přes web, který je uveden v letáku, a že se již v dalších krocích s jiným pracovníkem domluvím, ale že by akční cena dle jeho zkušeností neměla být problém. Přes web objednávám, během hodiny další telefonát z UPC, a při rekapitulaci objednávky mi pracovnice sdělila měsíční cenu za 40/4 přes 500,- Kč. To jsem neakceptovala, po pár otázkách a odpovědích mi slečna sdělila, že objednávku ruší a bylo vyřízeno. Nicméně mi asi po pár minutách přišlo do mailu info, že požadavek byl předán na kompetentní oddělení.

 

Zdravím všechny

 

Jitka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nations

Máme jejich modem, za nějakou částku.

 

TV za 28 Kč je pořád, První 3 měsíce je za 1Kč, ale to platí jen pro nové zákazníky.

 

Takže, pokud neplánuju od UPC odejít, tak by neměl být problém vyžádat tu nabídku za 450 Kč + 30 Kč TV a modem. Možná bych i pár Kč ušetřil oproti tomu, co mám teď. Nemám pravdu?

 

Výhodné nabídky za 399 se mě pokud vím netýkají, nejsem nový zákazník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nations

Takže, i když nebudu mít objednanou žádnou TV nabídku, tak pojede furt?

 

Jde mi o to, abych měl co teď a to je MINI nabídka bez nutnosti set top boxu s digiátem i analogem a 6HD programy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nations

To zní zajimavě, ale přinejhorším by mě těch 30 Kč nezabilo.

A za výměnu modemu tedy budou něco chtít, nebo se stačí pouze domluvit, že žádám o nový modem s vlastní instalací?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nations

Ano to vím, právě proto to řeším. Jestli nový modem něco stojí, nebo ne.. Aby mi tam pak nehodily 456546 poplatků, za zažádání o nový modem, novou službu apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...