Přejít na obsah

Velke zklamani


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

Tak dneska mi inet zapojil nejaky technik ktery byl uplne mimo misu. Po slibech ze verejnou IP adresu ( bez ktere je Karneval celkem k nicemu ) budu mit hned se najednou stal az zitrejsi den :( . Icq vydrzi byt online max. pul minuty a restart modemu trva vice nez 30minut. Cekal jsem hodne ale tohle je opravdu moc! Mate nekdo podobne zkusenosti ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ani nikdo ze známých s Karnevalem problémy nemají. Proč si myslíš, že s neveřejnou adresou je nepoužitelný? Já veřejnou nemám a jediné, co nefunguje, je posílání souborů po ICQ -od toho je tu ale mail. Jinak je vše v pořádku - www, mail, ftp, VPN, PTP (kazaa, DC). Jediný co nezprovozním je domácí server (např. FTP), na který bych se mohl zvenku připojovat - ten by byl ale stejně skoro nepoužitelný (rychlost 150 kbit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xoxo : ty asi nejsi ze zlína co .-) tady si to dělá co chce- podlemě zlínský technik karnevalu je snad převlečá opice. inteligence a schopnosti by tomu napovídali..... jede to tu strašně- zdá se mi to že to je snad sdílené nebo co protože to šíleně laguje a občas se to prostě brejkne

 

Mass: zajímalo by mě jestli ti jede příkaz ping...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme ze NE! sazim na to ze az mi zitra daji verejnou IP tak se tim vse vyresi...jestli potom zjistim ze ping neodpovida kvalite kterou mi nabizeli tak si pro to muzou rovnou prijit a vracim se k bezdratu. Jinak kvalita servisniho oddeleni je tady na NULE!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ICQ mi neustale blika z offline na online.... uz mi z toho zacina hrabat... kdyby sem ted nekdo z karnevalu prisel tak to asi pekne schyta.... oproti tomu co rikali dealeri je realita opravdu kruta!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Já veřejnou nemám a jediné, co nefunguje, je posílání souborů po ICQ -od toho je tu ale mail. Jinak je vše v pořádku - www, mail, ftp, VPN, PTP (kazaa, DC). (rychlost 150 kbit)

 

Já veřejnou IP taky nemám, ale posílání souborů po ICQ mi jde celkem v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...