Přejít na obsah

Fanda HD -výpadky obrazu


Pavel m

Doporučené příspěvky

jak vám hraje stanice Fanda HD.Od středy ,když vypadala na chvílí digitální televize se potýkám s výpadky programu Fanda HD. Včera jsem koukal na Terminátora a pořád tam lítal barevný pruh něco jako výpadek kódování obrazu. Máte někdo stejný problém lokalita Most. Upozorňuju že programy Nova cinema HD , Prima COOL, Prima ZOOM neděla žádný pruhy obraz v pořádků.

 

Doplním televize Panasonic model 2013+dekodovací modul přímo odkup od UPC

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jasper27

Na Terminátora jsem se díval na SD a nic,ale pak jsem se díval na HD verzi na NHL a obraz se pořád sekal. Ostatní stanice v pohodě. Cheb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fanda HD neustálé zadrhávání obrazu, Prima Cool HD časté zdrhávání zvuku, pozoruji to už přes měsíc vždy je to na pár dní v poho a pak zas to samé, SD v pořádku. Krupka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Vyškově taky zadrhává zvuk na Prima Cool HD. Zajimavé, že pouze na TV Samsung. Na druhé TV Sony to nedělá. Obě dvě mají CI modul s kartou. Zjistil jsem to před dvěma dny. Před tím žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vám hraje stanice Fanda HD.Od středy ,když vypadala na chvílí digitální televize se potýkám s výpadky programu Fanda HD. Včera jsem koukal na Terminátora a pořád tam lítal barevný pruh něco jako výpadek kódování obrazu. ....

 

Teď jsem koukal na MotoGP a nezaznamenal jsem žádný problém

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobry den,

mam stejny problem se vsemy Fanda HD, Prima Coll HD, Zoom HD a Nova Cinema HD, ktere jsou v jednom multiplexu. Podarilo se Vam problem vyresit nebo stale trva? Uz jsem zkusil preladit celou TV, pripojit znova kabely ale nic nezabralo.

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...