Přejít na obsah

Zachování UPC Basic?


Návštěvník Roger

Doporučené příspěvky

Návštěvník warman

Mě taky říkali, že poplatky za snížení služby zrušili. Někdo zdejší napsal, že ne, že to je v ceníku. Na druhou stranu, to že je to v ceníku, neznamená, že toho musí využívat (třeba je to jen ochrana proti změnám 4x do měsíce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Tak jsem si dneska zavolal na zákaz. linku UPC a řekl jsem si o ten tarif Telefon Start za 1 Kč, operátor mi přislíbil, že mi to cca do 2 dnů nastaví. Sice bych nejradši dál měl ten Basic za 1 Kč

Start je za kačku měsíčně. Basic je za 232 kaček měsíčně. A i když je někdy cena u Basic taky ta kačka, tak to pak klidně může vyletět na oněch 232.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník

Tak jestlipak se někomu na tomto foru nebo někomu, o kom víte, podařilo ukecat prodloužení telefon. tarifu Basic za 1 Kč/měs. ještě na další období? Nebo byli v UPC opravdu striktní a nepovolili to už žádnému, byť sebevěrnějšímu, sebebonitnějšímu a sebenaléhavejšímu zákazníkovi?

 

Já jenom, abych když tka mohl tlouct hlavou o zeď, že já jsem to ukacela jenom na tarif Telefon Start :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Ahoj,řeším to momentálně jak s UPC tak i s ČTÚ.Už i UPC mi napsalo že se tím budou zabývat,co jsem jim přeposlal email od ČTÚ.

Pak dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník aladar963

ja mam take pokracovani tarifu za 1kc, ale cenu 0,6kc nedavaji nikomu, za min. je 2,75...nyni naopak pevnou vyuzivam jenom na volani do mob. siti, na pevnou mam VoiP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Roger
Ahoj,řeším to momentálně jak s UPC tak i s ČTÚ.Už i UPC mi napsalo že se tím budou zabývat,co jsem jim přeposlal email od ČTÚ.

Pak dám vědět.

 

Jo takhle, že by v tom mohl nějakým způsobem zasáhnout i ČTÚ? No tak to bude určitě zajímavý sledovat, jak se to bude dál vyvíjet. Dejte vědět, až bude nějaká reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...