Přejít na obsah

Jsem zablokován??


Návštěvník campa

Doporučené příspěvky

Návštěvník campa

Mám následující problém. Při nakupování po netu pomocí karty se nedostanu do košíku, ale jsem přesměrován na stránku, která hlásí, že musím povolit cookies. Při minulých navštěvách těchto stránek jsem se dál v pohodě dostal. Teď už dva dny nelze. Cookies povoleny samozřejmě mám. Jako prohlížeč používám Operu, ale ani když použiji IE se dál nedostanu. Je možné, že jsou pro mne z nějakých důvodů tyto stránky blokované. Připojuji se přes proxy a i když ho zruším, výsledek je stejný. Mám image disku, kde jsou čistá XP tak jsem to překopíroval a nepomohlo : (Please enable your cookies before using this shopping cart). Fakt už si s tím nevím rady. Výše zmíněný problém začal co jsem se dotazoval emailem na cenu, která na webu nebyla. Obratem jsem dostal email s odkazem na stánku, kde cena uvedena byla, ale po kliknutí na "buy" -Please enable your cookies before using this shopping cart.

A od tý doby ať na těchto stránkách vyberu cokoliv je výsledek stejný a do košíku se nedostanu. Věc neřeší ani přeinstalování windows. Který server mě může blokovat, Karnevalu, eshopu, nebo je závada na mém příjímači?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník campa

Tak už si s tím hraji 2 dny. Vzhledem k tomu, že nepomohlo ani přeinstalování windows asi budu zablokován na některým serveru, nejspíš u newgrahamu. IP mám pokaždé jinou, je možné že by mne identifikovali podle mac adresy? Zkoušel jsem tam nakupovat a nevzalo mi to kartu, tak jestli si nemyslí, že to nějak falšuji a proto to opatření. Teď mi jde o to jak mne můžou identifikovat, když mě nepustí do košíku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník campa

A jde to nějak obejít? Kartu už mám embosovanou s tou by už mělo jít. Mají nízké ceny i poštovné a jsou prověřený od jiných uživatelů u nás. Jen se tam hold nemohu dostat a z jiného počítače, třeba v práci, tak to mám docela strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...