Přejít na obsah

Wifi modem Ubee EVW3226


Návštěvník

Doporučené příspěvky

zdravím.....mám tento modem wifi od včera........nastavení wifi na ntb v pořádku......ale nemůžu k němu připojit wifi tiskárnu Epson 235W...?

Na původním routeru TP link běžela......na NTB je nainstalovaná.....ale nenalezne wifi...........co je třeba přenastavit..?? na routeru jsem nic nenastavoval...ale nejde u něj zapnout WEP......také přes něj běží net pomaleji než přes původní ext.router....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Moff

V menu te Epsonky si musis najit a pripojit se na tu novou wifi sit z ubee modemu, v spravci tiskaren bys ji mel videt jestli je offline nebo online, kdyz tak ji odeber a znova pridej jako sitovou. Na zabezpeceni wifi se pouziva jedine wpa2, ostatni nizsi volby sifrovani jdou prolomit behem nekolika desitek vterin, az max minut. Zalezi jak si to nastavis, jaky mas zarizeni, muzes si zapnout 5ghz Nko, kde 200Mb net neni problem. Deafaultne zapnute 2.4ghz Nko da max neco pres 100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir
zdravím.....mám tento modem wifi od včera........nastavení wifi na ntb v pořádku......ale nemůžu k němu připojit wifi tiskárnu Epson 235W...?

Na původním routeru TP link běžela......na NTB je nainstalovaná.....ale nenalezne wifi...........co je třeba přenastavit..?? na routeru jsem nic nenastavoval...ale nejde u něj zapnout WEP......také přes něj běží net pomaleji než přes původní ext.router....

 

Tuším že tento MDM má problém s Epson wifi tiskárnami, KC UPC ti určitě poradí, případně se domluvit na výměně za TC7200.

S rychlostí by neměl mít problém, po kabelu určitě ne, přes WiFi težko říc tam je hodně faktorů co to mohou ovlivnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

prosim vás tady Jirka Kružík, mám modem model No:EVW3226

Manufactured NAME :Ubee kulatý kabel připojím mezi modem a zdířku

a internetový kabel mezi modem a televizi

na modemu bliká kontrolka DS a kontrolka WLAN svítí

internet na televizi nejde a má jít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...