Přejít na obsah

Nový ceník od 23.3.2014 a zmena telefonnich tarifů


Návštěvník tom0

Doporučené příspěvky

Chápu správně, že změna se netýká tarifu Telefon 100 za 70,-Kč měsíčně. (100 minut do všech sítí). Co považuji za podraz, že když bych chtěl přejít na nižší, tak si UPC účtuje za tuto změnu 300,-Kč. Ta cena je platná několik let, jak mi zrušili před 1 - 2 lety Basic za 1,-Kč a chtěli za něj přes 200,-Kč, tak jsem měl Kredit 50 a pak Telefon 100. Kdyby příbuzní nepoužívali UPC, tak tu pevnou zruším taky.

 

Přišel mi dopis, že zvyšují internet na 10 Mb + 25,-Kč, dále ruší akční nabídku, kterou jsem měl napořád TV Starter + Relax a k telefonu nepsali nic, jen odkaz na nový ceník. Budu ukončovat smlouvu na TV a internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Analogové DVD
... Co považuji za podraz, že když bych chtěl přejít na nižší, tak si UPC účtuje za tuto změnu 300,-Kč....

 

nechci spamovat, moc na toto forum nechodím, takže nevím jestli se v jiných vláknech řeší "poplatek za snížení služeb"; možná mně kdysi něco padlo na hlavu anebo jsem částečný autista anebo prostě blbej, ale nechápu racionální pozadí tohoto poplatku. Ve své nynější vznešené blbosti ho považuji za agresivní morální degenerativní prohřešek UPC, výše uvedený výraz "podraz" je taky přijatelný.

 

Kdo z vás má přehled nebo čas nebo kuráž googlovat zajímalo by mně jestli a když ano, ve kterých zemích (na západ od našich hranic) je tento poplatek aplikován a v jaké výši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Analogové DVD

ale na ja, to všichni víme, že to je retardovaná palice na palici zákazníka, včil což když tož ten usedlý moravák dlóhe roky cáloval tam těm a najednou zjistil, že by mu stačila jiná, levnější nabídka, tož to né, tu máš po palici 300 Kč - že jsi dlóho cáloval - čo bolo, to bolo, terazky je v platnosti poplatek že ignoruješ smart update technology a chceš nižší rychlosti a méně kanálů...promiň ale pokuď není ekonomické zdůvodnění tak to lze jenom takhle parodovat.

 

Nyní mně napadá, že pokud by se do toho aplikoval právní vhled tak by mělo UPC plné katě z toho vybřednout; viz jak konečně dali po prstech mobilním operátorům za sankce při ukončení smlouvy; UPC není bohužel tak viditelné - není žalobce není soudce.

 

Abych ale do toho vnesl rozumný základ: snížení služby znamená pro UPC zřejmě jenom práci softwarového technika, který nakonfiguruje systém - je mimo náš dosah vědět jak dlouho mu to trvá a jak to UPC nákladově vyhodnotí; na druhé straně, technická podpora UPC je v neustálé permanenci s řešením problémů, raklamacemy apod. takže účtování zrovna "snížení služby" skutečně vypadá jako odplata zákazníkovi a morální problém UPC; tedy ne psychologická bariéra, ale opakuji, morální problém UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tomu pár let dozadu, co Vodafone účtoval snížení tarifu, pak to nahradil možností 1x za rok zadara, teď ani nevím, jak to mají.

 

U UPC těch 300,-Kč poplatek je nenažranost. Pochopím ještě, když má klient závazek.

 

Jakoby nebylo pro UPC výhodnější neztratit klienta a mít i nadále z něj peníze, i když o něco méně. A to volání v rámci UPC by mohli implementovat do všech tarifů.

 

Alespoň, že ta ZL je "zdarma". :)

 

Jinak souhlas s tou psycho bariérou - v případě UPC je jich tam více - např. zrušení služby pouze písemně s trpělivostí na P.O.BOX, vrácení zařízení pouze poštou, vysoké pokuty za nedodané zařízení včetně příslešenství, atd. Vše proto, aby to lidé radši vzdali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

A cos čekal? Že v době, kdy se operátoři navzájem přetahujou o každýho klienta, bude někdo usnadňovat práci při výpovědi? To je snad jasný, že každej OP to znepříjemní jak se dá, viz třeba různý prolongace u mobilních OP apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomusi a co se týká internetu a telefonu, tak je rovněž nutný "zásah" technika? Hloubkově neznám parametry úprav. Telefon 100 vyhovuje a internet 10 Mb nepředpokládám, že bych šel dolů na horší nabídku, ono vlastně ten věrnostní nejnižší je jen 5 Mb a beze slevy je dražší než aktuální 10 Mb za 274. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...