Přejít na obsah

Mám internet 10/1 Mb/s


Návštěvník vladaron

Doporučené příspěvky

Návštěvník vladaron

Dobrý den, mám internet 10Mb download a 1Mb upload. Stahuju filmy , koukám na streamové televize s nejvyšším rozlišením, neustále používám Torrent.

Už jsem stáhl několik Terabajtů dat, a nikdy mi to netrvalo moc dlouho. Ještě jsem za těch několik let nenašel na internetu server, kterej by pouštěl rychlejc

než 10Mb/s. Takže mi kdokoliv řekněte proč používat rychlejší připojení k internetu, co UPC nabízí.Proč vyhazovat peníze ze něco co se nedá využít.

Pokud máte jiný názor, tak prosím uveďte konkrétní případ, kdy používáte rychlost downloadu , třeba 120Mb/s, a uveďte konkrétní server, který to trvale dává.

Na takové argumenty typu " proč jezdit Trabantem,když můžu jezdit Mercedesem" nereflektuji. Tak se tedy ukažte a vytahujte, jak jste moderní a IN,

když si platíte vysokorychlostní internet. Jsem moc zvědavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Tos teda těch serverů moc nezkusil, mně normálně běhají úložiště jako Hellshare, Fastshare a další plnou rychlostí co UPC dá 250 Mb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš 10 Mbit internet, tak ti to těžko pojede rychlejc než 10 Mbit. První co mě napadlo bylo stáhnout Ubuntu, rychlost stahování kolísala mezi 6,5 a 9 MByte/s (52 - 72 Mbit/s). Share-Rapid mi dává kolem 40 Mbit/s. Populární torrent mi mejch 120 Mbit taky celkem bez problému vytíží.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upload 1 Mb v dnesni dobe nepovazuju za neco prilis pouzitelneho, pokud ho potrebujes vyuzivat,

zadruhe download 10 Mb ti bude stacit pri pouziti jednoho PC, ale jakmile tam bude vic zarizeni, tak uz budes narazet na zpomalovani a problemy.

 

Jinak tohle tema uz se tady onehda resilo, tak povazuju za zbytecne to znovu rozpitvavat:

viewtopic.php?f=1&t=4935

 

No a koukam ze jsi Vladarone take zalozit ty, proc prosimte porad dokola resis to same :?:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladaron

Konec klábosení, kdo jste jenom trochu soudnej, tak si stáhněte ze serveru " uložto.cz" program: http://uloz.to/xQCXzeYt/net-activity-di ... -5-368-rar

a nainstalujte si ho. Tento program vám bude sledovat download a upload z internetu, ukládá si i statistiku den po dni v přehledném grafu.A sami se na vlastní oči

přesvědčíte jak využíváte internet. A vsadím se s vámi, že ten maximální download použijete tak z 1 procenta celkového měsíčního provozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo
kdo jste jenom trochu soudnej, tak si stáhněte ze serveru " uložto.cz" program: http://uloz.to/xQCXzeYt/net-activity-di ... -5-368-rar

a nainstalujte si ho. Tento program vám bude sledovat download a upload z internetu, ukládá si i statistiku den po dni v přehledném grafu.A sami se na vlastní oči

přesvědčíte jak využíváte internet. A vsadím se s vámi, že ten maximální download použijete tak z 1 procenta celkového měsíčního provozu.

vetsiho trola jsme tu snad dlouho nemely a

Je to troll. Zamknout...
zamek tu admin nepouziva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja toto tema zamykat nebudu, podle meho nazoru tahle diskuze nejaky smysl precejen ma, i kdyz Vladaron podobne tema zalozil vpodstate podruhe, coz neni zrovna nejstastnejsi reseni.

 

Bohuzel UPC tuto rychlost 10/1 Mbit (5+5) nabizi jen pro vybrane stavajici klienty a pro nove na webu stabilniinternet.cz , v oficilanim unorovem ceniku http://www.upc.cz/pdf/Cenik.pdf a ne svem webu upc.cz takovou rychlost nenajdeme a dle meho nazoru to dost mozna nebude ani pozdeji, viz. cenik od 23.3. http://www.upc.cz/pdf/cenik_2014_03_23.pdf

protoze jak pise Vladaron, dost klientu by se asi s tou rychlosti za levni peniz mohlo spokojit a UPC by pak prodelalo, kdyz naklady na rychlejsi tarify asi nebudou o nic vizsi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vladaron, rychlé připojení není o tom, že ho budu saturovat na 100% 24/7 "protože si to platím", kvůli takovejm trotlíkům se zavádějí různá FUP, ale o tom, že když něco chci, tak to dostanu v rámci možností ASAP. Měl sem 30/1,5 a přešel sem na 60/6, protože upload 1,5 je prostě zoufalost. A po poslední změně ceníků sem pochopitelně přešel na 120+, když je to prakticky za stejné prachy.

 

A protože sem soudnej, tak si určitě nebudu stahovat nějakej zavšivenej sajrajt z ulož.to.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

V tuto chvíli jsem celkem spokojený zákazník. :) 10/1 mi nadstandardně vystačuje na běžné používání internetu, sledování archívů TV. Cenově včetně telefonu se vlezu do 360,-Kč včetně pronájmu. A hlavně, žádný závazek. :) Jsem rád, že jsem nevyužil žádnou věrnostní slevu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...