Přejít na obsah

Podivné "akční" nabídky


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník ludek
Včera jsem dostal email od Volny s velmi příjemnou zprávou. Zvyšují stávajícím zákazníkům rychlost svého ADSL bez jakéhokoliv navýšení ceny!

Takže za 550 Kč měsíčně bez DPH (654 Kč vč. DPH) budu mít připojení 2048/256 kbit/s namísto dosavadních 512/128 (datový limit 1Gb, při překročení každé další 3Gb za 199 Kč vč. DPH).

Hmm... tak jsem se dival na jejich stranky - volny.cz adsl a nejak jsem tam v ceniku neco takoveho nevidel. Pritom ten cenik je uz s platnosti od 10.1.2006 . Ta Vase nabidka je nejaka nestandartni, nebo na volnym nemaji uplne aktualni cenik, nebo jsem slepej 8) a nevidim to tam?

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luďku, já to tam také nenašel, tak jsem volal na helplinku, jestli si někdo nedělá legraci. Prý opravdu nedělá a ke zvýšení rychlosti všem stávajícím zákazníkům má dojít během února 2006. Informace o tomto na jejich webu bude prý postupně také doplněna. Během února má být též upraven ceník pro zákazníky nové. Tož tak se nechme překvapit ... .

 

Tabulka z jejich emailu o navýšení zdarma:

 

128/64 >>> 512/128

256/64 >>> 768/128

512/128 >>> 2048/256

1024/256 >>> 3072/256

2048/256 >>> 4096/512

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upravovat budou vsichni , protoze od unora meni velkoobchodni ceny ADSL Cesky Telecom....takze nabidka u konkurence bude podobna jako ted, akorat, ze rychlejsi...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

2astral3 :

ADSL 512Kbps ti bezelo max. 420Kbps. 2048Kbps bude mit jakesi maximum na cca 1680Kbps. 3072Kbps bude cca na 2520Kbps a 4096Kbps bude cca na 3360Kbps. Pokud telecom nezaridi, aby "skutecna" rychlost byla vyssi, aby jste v realite mohl dosahnout to co mate na papire. Coz ale pochybuju ze udela, kdyz to neudelal dosud :) Neuvazuju agregaci, o ktere se ale dneska snad uz ani neda mluvit, protoze pokud dobre vim tak se uz ve velkym moc neprojevuje. Takze si vazte karnevalu, ze ta pro vas viditelna rychlost neni 82%, ale vetsinou neco pres 110% :)

Upraveno uživatelem MeTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za technická infa, opět jsem se dozvěděl něco nového.

 

Snad jen s tím vážením si Karnevalu, to po mě opravdu nikdo chtít nemůže. Je to podobné jako s tím naším zlatým Kájou (Gottem). Ve svém oboru to je bezpochyby špičkový odborník. Ale vážit si ho jako člověka? Tak to tedy opravdu nelze a to ani omylem ... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

2astral3

To bylo receno obrazne :))) Neska dou vsichni po penezich, a je jen na poskytovateli jak nastavi rychlosti, jestli v prospech nebo neprospech zakaznika :) Btw, na uploadu dela ten pokles vzhledem k tem prenosovym vrstvam (presny duvod si vyhledejte nekde v diskuzi na dsl.cz), dokonce cca 25%, takze z 256 mate jen 192, z 512 bude jen 384... Je fakt ze UL je i v pripade karnevalu mirne nizsi, ale porad ne tak jako u ADSL by CTc:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...