Přejít na obsah

Chyby v obraze DVBLink na Synology


Návštěvník sibka

Doporučené příspěvky

Návštěvník sibka

U mě už ani restart nepomůže :(

 

DS214play teda berete jakou dobrou volbu i na provozování DVBLinku? Oberon na fóru psal, že se brzo dočká podpory, jen nevím, jak s tím tunerem :)

Všimla jsem si, že máte DVB-C i CI slotem? Dívala jsem se na nějaké e velký výběr tedy není :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, výběr DVB-C tunerů je u nás dost žalostný, nedávno jsme tu řešili, že bohužel nástupce modelu, který používám já (CT 3650) s označením CT2-4650 CI USB bohužel s DVBLinkem nefunguje (v tomto vlákně viewtopic.php?f=10&t=4452&start=40)

Sázka na jistotu provozování placených kanálů UPC je sehnat někde ten můj starý CT 3650, který ačkoliv oficiálně podporován ze strany dvblinku není, tak "zázračně" funguje, ale už se prakticky neprodává...

 

Ještě zkuste odebrat balíček dvblinku, restarovat synology a pak znova nainstalovat, někdy to vyřeší problémy také...

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sibka

Opětovnou instalaci jsem už také zkoušela. Buď počkám na podporu DS214play nebo teď se dívám na Nasy značky Asustor, typ AS-302T vypadá velmi dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sibka

Ještě jsem teď našla jednu informaci. Zkusit zapojit tuner přes aktivní usb hub, ale to mohu zkusit až v pondělí, nikde ho tady na e-shopech nemají skladem. Zkusím ještě zítra oběhnout město.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl podobné problémy s tunerem AverTV USB TwinStar - spousta diskontinuit. Jakmile jsem jej připojil k USB hubu s externím napájením (7 portový od Dlinku USB 2.0) tak počet diskontinuit dramaticky klesl. Obchodní zástupce firmy AverMedia u nás mi to nechtěl věřit.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sibka

Půjčila jsem si od strýce aktivní hub a opravdu to pomohlo. U některých kanálů "Dicontinuity count" 0, někde max 15. Oproti původní hodnotě v řádu tisíců s rychlým nárůstem se to nedá srovnat. Obraz je o 99% lepší, prostě paráda. Občasný mini zásek (cca co 10 minut), ale to přičítám signálu. Tak už mám objednaný svůj aktivní hub. No jen se mi teď bude hůře obhajovat nákup výkonějšího NASU :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...