Přejít na obsah

Konfigurace routeru za modemem


Návštěvník svata1

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

Mám na vás prosbu, abych upřesnil svou myšlenku, potřeboval bych se připojovat vzdáleně k sobě domů ale od UPC nemám veřejnou adresu. Pokusil jsem se tedy za tento modem od UPC Technicolor TC7200 dát MikroTik na kterém jsem si zapnul DHCP clienta " bohužel má myšlenka že mi UPC přidělí dynamickou veřejnou adresu nevyšla" ... asi si teď řikáte jak mě to mohlo vůbec napadnout ale kolega má starší modem od UPC a to mu přiděluje dynamickou veřejnou adresu (sice na určitou dobu ale funguje to tak jak bych potřeboval i já)..... Nenapadá někoho ňáká rada tip ?

 

Taky by mi pomohlo kdybych si dal ten modem od UPC do bridge ale to jsem bohužel nikde v nastavení modemu nenašel, jde to vůbec bez administrátorského přístupu ?

 

Moc děkuji,

 

Radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. dát MikroTik na kterém jsem si zapnul DHCP clienta ..

..Taky by mi pomohlo kdybych si dal ten modem od UPC do bridge ale to jsem bohužel nikde v nastavení modemu nenašel, jde to vůbec bez administrátorského přístupu ? ..

 

 

V menu "Mikrotik" je možno lehce a rychle nastavit síť přes první volbu "Quickset", ale musíš aspoň trošku tomu rozumět. Jinak nemáš šanci.

A podle druhého Tvého dotazu, bych opravdu doporučoval nějakého kámoše co tomuto více rozumí.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...