Přejít na obsah

Pomaly internet (120/12, Technicolor, Ostrava)


Návštěvník 1grdecoca

Doporučené příspěvky

Návštěvník 1grdecoca
první přihlášení je bez jména i hesla, pokud se něco nezměnilo :lol:

 

Nejde kurna :(

 

Ok, koupim ten dual. Primo ten uvadeny TP Link, staci? Nebo se vyplati priplatit za xyz?

 

Jinak jsem teda rozjel ten Inssider, ale prd z toho vyctu :) Krome toho, ze vidim kolem jeste freezone net a dalsi 2 - 3(4) wifiny, z toho jedna na taky na channel 1, u ktereho je on-channel max signal -45+-. Link score moji wifiny 100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nkový zařízení využívají převážně 2,4 GHz, 5 GHz má horší prostupnost skrz zdi, v rychlostech žádný rozdíly nejsou, jenom 5GHz pásmo je míň zarušený...

do nastavení wifi modemu se leze přes adresu http://192.168.0.1 nebo 1.1, něco z toho :cool:

 

Já, když jsem hrál na noťasu FPS hru typu CS 1.6 a měl jsem WiFi na 5 GHz, tak mi to vůbec v podstatě nelagovalo, dá se říct, bylo to stabilní. Narozdíl od 2.4 GHz, možná můj pocit jenom. Vzdušnou čarou od modemu jsem byl tak cca 6m určitě (šlo to přes dvě zdi). Jen škoda, že prostě Technicolor neumí dualband a to mě stál dva tisíce, protože naše mobily, co máme doma neumí 5 GHz, tak abych to nepřepínal, tak jedu na 2.4 GHz, ale kabel je kabel :)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...