Přejít na obsah

Jaký vlastní wi-fi router k modemu UPC


Návštěvník remare

Doporučené příspěvky

no predpokladam , ze jej zacnou nabize zaroven s tou 500M a to by pry mělo byt v první pol. roku, co se tyce tech ext. anten tak jsem z toho vylecen, u svého cisca jsem je vyvedl ven a ještě pridla 5db anteny a rozdil je min., cca 5 procent , uz bych to nedelal. Lepsi se mi osvedicila vymena wifi modulu v ntb. na intel AC7260 z puvodni intel 4965 , sila signalu cca. stejna, ale propustnost cca . o 30% vetsi starsi chodlil přes 2 cihlove steny tl. cca. 30cm na 5gh max 50M na 2.4 20M novy jede cca. 70M na obou

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal bilý
  • brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dojem, že upc většinou zrychluje od září, takže to ještě nejspíš pár měsíců potrvá

 

2) a to hlavně opět má interní antény jak 2,4 tak 5Ghz

a to je něco špatnýho? :shock: já mám ve svym routeru taky interní antény a žádnej problém neeviduju... před časem sem zkoušel, jak to jede na postarším notebooku ve vedlejší místnosti se starou Nkovou wifi na 2,4 GHz a řek bych, že si nemůžu stěžovat, v routeru má propojení s notebookem rate 135M

 

4195486655.png

 

přes několik zdí na druhý straně bytu je signál horší, ale tam už do hry vstupuje víc wifi sítí od sousedů :lol:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Jak TC i horizont ad 2,4 tak 5Ghz od UPC je pro mě nepoužitelný, jestli máte pokoje vedle sebe možná OK ale po větším bytě kde je tech zdí více + mezonet tak jsem tak na 25% a o terase nemluvě. S MikroTikem 2x externí anténa a jedna interní a signál je i před domem několik desítek metrů. A na terase je i 2,4 a je rychlejší než 5Ghz z horizontu a síla signálu 86% ku 28% ale to asi je u každého jinak a wifi je ošemetná. také jiné wifi ve okolí v mém případě 18x 2,4 a bohužel většina lidí ta mají zaplé auto přepínání tak že se tu dost mění kanály taky jsem přešel na 5Ghz ty jsou tu zatím jen 3 ale ne vše jde na 5Ghz např Pračka, projektor a klimatizace ty jsou jen 2,4 a některé mobily ještě též

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...