Přejít na obsah

Menší rychlost, než mám mít


Návštěvník milan.karvina

Doporučené příspěvky

YABAKA, jak sem psal, já měl jako router a fileserver PC s 2 x 100 Mbit síťovkou a ani speedtestem ani taháním přímo z toho PC sem se prostě přes 90 Mbit nedostal, měřeno pochopitelné na aplikační úrovni jak ukazuje Total Commander nebo browser, ty protokoly pod tím prostě mají nějakou režii. Ale byly to obyčejné SiS/Realtek, enterprise Intel karty by možná jely líp.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
do velkého "M" je vejde 8 malých "m", ale do malého "m" se velké "M" nevejde ani jedno.

Nechtěls napsat B? Do velkého M se totiž těch malých m vejde miliarda.

A nojo, to jsem se hezky upsal :D Jasně že řeč byla o b/B :D Asi jsem se nechal unést komentem o mili/Mega :)

 

Jinak to byla spíš pomůcka podle které jsem si přestal plést bite a Byte, každopádně koukám že to funguje i u m/M, protože miliarda malých "m" se vejde do "M", ale velké "M" se nevejde do malého "m" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

sotva to dosahuje občas na 80.. ale opravdu jen občas.. je to normální že u 100mb karty je tohle vrchol???

Na 100 milibitovou kartu je to výkon naprosto neuvěřitelný... :cheers:

 

Pánové, vaše osvěta zjevně nepadá na úrodnou půdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

takže to co jsem objednal je úplně na h... rychlost stejná jako bez toho.. testoval jsem na té síti jiný ntb s gigovou kartou a rychlost byla stejná jako na mém se 100MB kartou... to už mi bylo divné tak jsem dojel pro velký stolní počítač, připojil jsem ho, a tahal z internetu 13,5MB/s :D takže nechápu v čem je problém.. zítra ještě otestuju třetí ntb s gigovou kartou..

 

shrnutí: notebook se 100MB sítí pomalá rychlost, po připojení externí gigové karty stále pomalá rychlost

notebook s gigovou kartou stále stejná pomalá rychlost

velký stolní počítač s gigovou kartou full speed..

 

nechápu to.. :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...