Přejít na obsah

Eurosport HD


Návštěvník dmatejek

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmatejek

U Eurosportu HD vždy hraje anglická zvuková stopa.Po přehození za českou a přepnutí na jiný kanál, je tam ale zase angličtina. V menu TV mám nastaveno jako hlavní češtinu. Tak nevím. Zpozoroval jsem to včera, ale nevím jestli už to nedělá déle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmatejek

Tak jsem prohlédnul menu a mám tam zvuk automaticky. I když to přenastavím tak bez změny. Všimnul jsem si, že u Eurosport HD je u možnosti zvuku pouze " mpeg czk" a potom dvě anglické stopy. U ostatních stanic je ale "mpeg Česky" plus popřípadě jiné zvukové stopy. Tak jestli nebude tady zakopaný pes.V menu tv je totiž taky"Česky" nikoliv "czk" . Tak to možná tv nerozpozná. Nevím jen nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
U Eurosportu HD vždy hraje anglická zvuková stopa.Po přehození za českou a přepnutí na jiný kanál, je tam ale zase angličtina. V menu TV mám nastaveno jako hlavní češtinu. ...

 

Zas je zvuková česká stopa na EUROSPORTU HD asi přejmenovaná a musí se při každém přepnutí na tento kanál měnit.

 

Je nějaké řešení ?

 

U Eurosprtu 2 HD to je v pořádku.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pěkná otrava, že musím v TV přepínat na jazyk zvuku "nedefinováno" aby byla čeština při každém přepnutí kanálu. Nevím od kdy to tak je, naposled když jsem měl zapnutý Eurosport HD tak bylo vše v pořádku. A také je velký nepořádek v EPG, nesouhlasí co je vysíláno a co je uvedeno v EPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...