Přejít na obsah

Karneval zvyšuje od prosince cenu programové nabídky MINI


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kema

Tak tak. Když nás tenkrát TES Media přesvědčila o tom, že to je lepší nežli STA a platit se bude jen 45,- Kč tak jsme v baráku souhlasili a teď to máme!

Platíme za to základní 186,- Kč a co tam dávaj?

ČT1, ČT2, ČT24, Prima, Nova, pár německých kanálů které chytám v lepší kvalitě na satelitu, o infokanál jim nestojím a TOP TV nestojí ani za zlámanou grešly.

Podle mě zbytečně vyhozené prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to, jako byste se tady hrde hlasili k tomu, ze uz nemate na provoz Mercedesu a tak si jdete koupit Fiat Punto.

Milý BOMe, nevím jestli si z nás děláš legraci nebo myslíš svůj příspěvek vážně.

Skutečnost je na první pohled přece nad slunce jasná. Má-li někdo k dispozici digitální signál a napájí jen jeden televizní přístroj, je zcela neekonomické u Karnevalu na nabídce MINI setrvávat. Je to jako kdyby Ti ten Tvůj zmiňovaný Mercedes nějaká firma při stejné kvalitě služeb nabízela o 300.000 levněji a Ty jsi ho zarputile šel koupit buď z fandovství nebo z nevědomosti u firmy dražší.

 

To je ekonomická stránka věci. Druhá stránka problému je morální, ač jsem si vědom, že ve kšeftu mluvit o morálce je projev infantilní naivity.

Jestliže mi někdo v roce 1996 nabídne nějakou službu za 29 Kč a pod příslibem kvalitních a levných služeb získá v mém objektu monopol na využívání koaxikálních rozvodů a za pouhých 9 let naprosto stejnou službu zdraží o 541%, pak je u mě darebák. Je to stejné darebáctví, jako zneužívání monopolního postavení bankami, stavebními spořitelnami a dalšími podobnými institucemi (záměrně píši institucemi, protože opravdová firma je vystavena ostrému konkurenčnímu tlaku a takovoutu lumpárnu si její šéfové mohou dovolit tak akorát ve snu).

Že jim to prochází proto, že nad "pár korunami" každý mávne rukou a nestojí mu to za nějaké obranné úsilí je jiná věc.

 

Mě to za tu obranu stojí, protože mi opravdu velmi vadí, dělá-li ze mě někdo naprostého pitomce. Zaplať pámbů, že před nedávnem přišlo na trh ADSL, které přivedlo zlatokopy v Karnevalu k rozumu. Nyní přichází digitální vysílání TV signálu. Trh pánům z Karnevalu zatrhne tipec a budou se muset začít nedobrovolně ke svým zákazníkům chovat alespoň trochu slušně i při dodávce základního balíčku TV programů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Je to, jako byste se tady hrde hlasili k tomu, ze uz nemate na provoz Mercedesu a tak si jdete koupit Fiat Punto.

Oni se tu ale hrde hlasi k tomu ze presli s fiatu punto (drahy analog od karnevalu) na mercedes (levny digital ze vzduchu) :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Tak jsem koupil settopbox Homecast T3000 za 2700 Kč. Bydlím na Praze 8 Kobylisích. Příjem je na kousek drátu perfektní. Mám tam ČT1,ČT2,ČT24,NOVA,PRIMA,ÓčkoTV,TopTV.K tomu asi 10 stanic rádia. Ten kdo v bytě napájí pouze jeden přijímač si zaplatí settopbox oproti nabídce MINI za pouhých 15 měsíců.

 

Premyslim o tom samem. Jsem z Brna, obnovili nam testovaci vysilani DVB-T. Akorat bych rad STB ktery umi nahravat, tj bud obsahuje interni HDD a funguje jako nasdilitelny disk, nebo nahrava primo na externi USB HDD. Pouhou PCI kartu do PC nechci, STB je mnohem pohodlnejsi.

 

Jo a jak se ti je podarilo premluvit, aby neuplatnili mesicni vypovedni lhutu? Predpokladam ze pouze diky tomu ze soucasne menili cenu, protoze normalne jim ty blby dve stovky stoji za to, aby je z tebe jeste vytahli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhá stránka problému je morální, ač jsem si vědom, že ve kšeftu mluvit o morálce je projev infantilní naivity.

Jestliže mi někdo v roce 1996 nabídne nějakou službu za 29 Kč a pod příslibem kvalitních a levných služeb získá v mém objektu monopol na využívání koaxikálních rozvodů a za pouhých 9 let naprosto stejnou službu zdraží o 541%, pak je u mě darebák. Je to stejné darebáctví, jako zneužívání monopolního postavení bankami, stavebními spořitelnami a dalšími podobnými institucemi (záměrně píši institucemi, protože opravdová firma je vystavena ostrému konkurenčnímu tlaku a takovoutu lumpárnu si její šéfové mohou dovolit tak akorát ve snu).

 

Hele, davej si tady pozor. Jsi moc negativni. Je to tady samej fanatickej Kolotocar. Nejdriv se dozvis ze tvuj moralni distanc od Kabaretu prameni z toho ze Ti jejich technik osoulozil manzelku, pak se dozvis ze jsi konfliktni typ, chovas se neslusne a mas se "uklidnit", a nakonec ti "spravce" zabanuje uzivatelske accounty, ktere jsi pouzival, spolu s IP adresami z kterych jsi postoval. Takze kvuli jednomu volovi jsi pak nucen psat anonymne, prestoze by ses rad za sve nazory podepsal. Navic furt hledat nejakou funkcni anonymni http proxy je hloupa a zbytecna prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jjá nevím, já je vůbec nepřemlouval. Do výpovědi podané v půlce prosince 2005 jsem pouze napsal, že podávám okamžitou výpověď a za dva dny jsem ji dostal potvrzenou zpátky s platností od 1.1.2006.

 

Jo a jak se ti je podarilo premluvit, aby neuplatnili mesicni vypovedni lhutu? Predpokladam ze pouze diky tomu ze soucasne menili cenu, protoze normalne jim ty blby dve stovky stoji za to, aby je z tebe jeste vytahli.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, davej si tady pozor. Jsi moc negativni. Je to tady samej fanatickej Kolotocar. Nejdriv se dozvis ze tvuj moralni distanc od Kabaretu prameni z toho ze Ti jejich technik osoulozil manzelku, pak se dozvis ze jsi konfliktni typ, chovas se neslusne a mas se "uklidnit", a nakonec ti "spravce" zabanuje uzivatelske accounty, ktere jsi pouzival, spolu s IP adresami z kterych jsi postoval. Takze kvuli jednomu volovi jsi pak nucen psat anonymne, prestoze by ses rad za sve nazory podepsal. Navic furt hledat nejakou funkcni anonymni http proxy je hloupa a zbytecna prace.

 

Díky za radu. Také jsem si toho již všimnul. Karnevalu se totiž podařila docela zajímavá věc. V myslích mnoha svých uživatelů se proměnil z pouhého poskytovatele jakési placené služby v něco jako fotbalový klub. A fotbalový fanoušek, jak známo, moc zdravým selským rozumem při posuzování svého fotbalového klubu neoplývá ... . :lol:. Když jsem onehdy psal velmi nehezky o Karnevalu kvůli jeho cenám za připojení k internetu, byl jsem mnoha fanoušky z fóra téměř vyštípán. O to větší uspokojení mám z faktu, že na má tehdejší slova ve velmi krátké době bezezbytku došlo.

Kéž by tomu bylo tak i v tomto případě. Vždyť kabelovka vůbec není marná věc. Pokud ji ovšem neprovozují zlatokopové ... .

Snad nikomu moje názory nebudou stát za tu námahu mi nějak škodit. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť kabelovka vůbec není marná věc. Pokud ji ovšem neprovozují zlatokopové ... .

 

Kabelovka je v zásadě fajn vynález, také mi vadí "lesy" antén na střechách a poletující koaxy vedené zvenku do oken... u 5 patrového baráku dosti nechutný pohled. Pořídil jsem si Komplet v době kdy stál méně nez současné MINI, a byl spokojenej. Pak začali zdrazovat, setrit na distribuci (cti digitalizovat = ctvereckovat obraz), a rusit pouzitelne kanaly (BBC WS, FTV), tak dostali vypoved.

 

Ted chytam vse na indoor antenu. Sice neni prima a Nova trochu zrni, ale alespon nejsou vypadky, obraz se nerozchazi se zvukem, a necuka sebou pri global motion (ano, ti pitomci tahaji CT do distribucnich bodu digitalne, neumeji to synchronizovat, a dokonce ani pouzit dekoder kompatibilni s enkoderem!). Pockam jeste par mesicu na lepsi nabidku STB, pocitam ze signal z indoor anteny bude stacit, kdyz z okna mam primy vyhled na vysilac na Hadech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník happy

Hergot, ted mi prislo "vyuctovani" (= vyhruzny e-mail bez jakehokoliv vyuctovani) , ze pry jim dluzim za minuly rok celych 37 Kc, dival jsem se do internetoveho bankovnictvi (protoze Karneval samozrejme zadne vyuctovani nezasila !!!), pak na ten jejich web a az ted jsem zjistil, ze suverenne bez jakehokoliv upozorneni zdrazili :evil::evil::evil:

 

Dostali jste nejake upozorneni o zdrazeni ? Jsem myslel, ze tohle si mohli jeste nedavno dovolit banky, ale ze by mel Karneval nejakou vyjimku a muze zdrazovat jednostranne, o tom nic nevim :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem oznámení o "úpravě cen" obdržel. Nikoliv ovšem jako extra papír pouze na toto téma. Obdržel jsem to obyčejným dopisem ve formě reklamního letáku na téma jak skvělé služby že to Karneval nabízí. Jeden z bodů tohoto reklamního letáku bylo právě ono oznámení. Psalo se tam v tom duchu, že za pouhých 37 Kč zdražení dostanu k dispozici "zadarmo" jakési další dva programy a také to, že nabídka MINI nebyla už celé dva roky zdražena :shock: a pro Karneval je tak strašně nevíhodné ji nabízet, že ji musí chtě nechtě zdražit. Pokud prokážeš jakési potvrzení, že jsi sociálně slabý, tak se Tě zdražení nedotkne. Tož tak. Good Bye Karneval !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...