Přejít na obsah

brutalni kolisani rychlosti


Návštěvník jackass

Doporučené příspěvky

Návštěvník jackass

Asi pred 2 tydnama jsem konecne 100% prisel na to cim to je tak to sem hodim kdyby nekdo nekdy mel stejnej problem :D je to celkem legracni a nikdy jsem nic takovyho nezazil :D Cele to bylo tim ze jsem mel router/wifi moc blizko modemu...modem ani nemusel bejt napojenej pres router, proste stacilo aby byl router zaplej a byl tak 20cm od modemu a net proste spadl na 50kbs :D takze sem jen koupil 2 metrovej kabel... modem mam na jedne strane stolu router na druhe a vse je v pohode :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zobin

To je zajimavy, nebyl proste spatnej jen ten kabel? Ja mam kabel mezi modemem a routerem 1m a chodi mi to po nekolika porodnich bolestech uz bez problemu, zrejme to vyresil reset cisca. Schvalne to zkusim nekdy spojit jeste 0.5m patchem :) Technika je nekdy nevyzpytatelna, ani ve wiki nepisou, ze by mela byt nejaka mininmalni vzdalenost mezi zarizenima: https://en.wikipedia.org/wiki/Ethernet_ ... le_lengths

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj jackass, ze ty mas Ubee3206 ? Tam zapomnel vyrobce odstinit hlavni RF smesovac nebo spis bez toho stineni prodaval levneji , takze Wifi zarizeni rusi doprednou frekvenci 354 a 362MHz, a tim padem je tam velka ztratovost... Uz se to tady nekde psalo, pomuze dat WIFI zarizeni minimalne 1m od modemu :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...