Přejít na obsah

Pomalé stahování


Návštěvník Trasher

Doporučené příspěvky

Návštěvník Trasher

Od soboty večer pozoruji pomalou rychlost stahování z různých placených serverů jako Sharerapid,Cz share,Fastshare,ale třeba i ze slunečnice.U placených rychlost max. do 1mega a u slunečnice kolem 1,5 mega.Říkal jsem si ,asi nějaká porucha,uvidí se v pondělí.Dnes ráno mi kolega v práci sdělil,že má stejný problém.Jinak moje lokalita je Ostrava-Poruba,kolegova Ostrava-Zábřeh.Mám UPC Fiber 60 a kolega UPC Fiber 120.Až dnes večer přijedu z práce domů vše zas vyzkouším,případně zavolám KC.Jen doufám,že UPC neblokuje servery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Trasher

Tak večer vše vyzkoušeno ze stejným výsledkem.Použil jsem i druhý noťas z práce,který jsem nedávno přeinstaloval.Volal jsem na technickou podporu.Dokonce dotyčnému operátorovi stačil test ze speedtest.net,mimo jiné 15,5 mega download samo po resetu modemu.Poté mi na středu ráno objednal technika a pak na dálku restartoval modem.Nic se tímto krokem nezměnilo.Podotýkám,že vše je odzkoušeno na dvou noťasech s různým operačním systémem,rovněž zkontrolovány veškeré kabely k modemu a taky odzkoušeno i na jiných fungl UTP kabelech.Jak to dopadlo, tak samozřejmě zde poreferuji.Zatím Ahoj!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stejny problem od soboty odpoledne (14.9). Mam kombi komfort 120mb. Rano jsem jeste stahoval z share-rapid cca 13,5MB/s odpoledne uz jen 2MB/s. Situace je stejna i ted. Share-rapid pretizeny neni, zkouseno v praci ve stejny cas.

Jinak internet funguje normalne, z uloz.to stahuju plnou rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec ne. Zkouseno na vice mirorech. Cokoliv z share rapid jede pomalu. Navic ve stejny cas jsem vyzkousel stejny soubor stahovat v praci a jelo to max rychlosti.

Jeste upresnim lokalitu Ostrava Hrabuvka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 13.9.2013 signál připojení dobrý a internet pro jistotu nepřipojíme vůbec. Lokalita Ostrava - Zábřeh. Přes UPC podporu vzdáleně restartovaný modem, kabely zkontrolovány...Máme objednaného technika z UPC na čtvrtek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...