Přejít na obsah

CA modul


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník radoslavcz

Já o tom silně uvažuji. Říkám si, co se na něm může rozbít, když je zasunutý v TV a nijak se s ním nemanipuluje :)

Jinak každopádně na něj běží dvouletá záruka (stejně jako na jiné nakoupené zboží), takže tak nebo tak se ti investice nejpozději do těch dvou let vrátí.

Když si ho nějakým nedopatřením rozbiješ sám, tak bys ho UPC zaplatil, stejně tak jako bys přišel o záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel mam CA modul od Licy a po 22 mesicich odesel do vecnych lovist.Jak tu pisete byl jednou zasunut do TV a nikdy se s nim nehybalo a stejne je k.o :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem kdysi také váhal, koupit či nekoupit. Nakonec jsem CA modul s kartou koupil a dnes už se mi investice vrátila a v podstatě jej používám "zadarmo". Je to trochu asi risk, ale tak to je se vším co člověk kupuje ať je to cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Urcite odkupit.3 roky pouzivam CA modul,vlastne od zaciatku ako tuto technologiu zacalo poskytovat slovenske UPC.Na dalsi TV som si pred rokom kupil druhy CA+.Odkupil som ich obidva este za 60€,co som povazoval uz aj tak za dost premrstenu cenu.Dnes ho UPC predava za 80€ (nenazranost nepozna hranic).Takze investicia do prveho CAM sa mi uz vratila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...