Přejít na obsah

Ukončení služeb-vrácení přístrojů


Návštěvník vladman

Doporučené příspěvky

Návštěvník vladman

K 1.7. mi končí služby internetu a TV a budu vracet 2xSTB z toho HD Kaon. Dnes jsem volal na kl. centrum a chtěl jsem domluvit technika pro odběr zařízení,ale ono to prý nelze jinak, než že přístroje musím zaslat poštou do Nymburka. Nechápu, proč si zařízení nemůže přebrat technik, i za cenu nějakého poplatku. Vzhledem k tomu, že Kaon je velký,tak ani ta největší krabice,kterou pošta prodává,mi nebude rozměrově stačit. Tento postup předávky beru jako trest za ukončení služeb.

Osobní odběr zařízení by měl být v zájmu UPC, co když je poškozený,nefunkční? Taky naopak se může stát,že přístroj je OK,ale pak mě může UPC oznámit,že je naopak KO,i když to nemusí být pravda.Taky to poštovné bude pěkně mastný,když jej musím pojistit na několik tisíc. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

Co je to za odpověď? Když si objednám službu,tak mi zařízení taky nepošlou poštou, technik zařízení doveze,mělo by to tak fungovat i opačně,i za cenu poplatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

Jasný, pokud končíte, ochota a vstříctnost ze strany UPC je ta tam. UPC si účtuje za zbytečný výjezd myslím 300kč, tak by toto také mohlo být takto zpoplatněno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Co je to za odpověď? Když si objednám službu,tak mi zařízení taky nepošlou poštou, technik zařízení doveze,mělo by to tak fungovat i opačně,i za cenu poplatku.

Zařízení ti UPC doveze spíš z důvodu prokázání oprávněnosti k dané adrese. Stejné je to i u satelitní služby Digi, kde při instalaci všechno doveze a namontuje jejich technik, zatímco při ukončení smlouvy všechno demontuješ sám a dopravuješ do jejich skladu ve vlastní režii. Pokud jde o úkon za poplatek, tak si jistě můžeš někoho sjednat, aby zařízení zabalil a odeslal. Existují na to specializované přepravní společnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda ze jeste nedavno jsem mel informaci, ze na pozadani si pro pristroje prijede technik UPC, bohuzel dnes uz to zrejme neplati a je to skoda, protoze myslim, ze rada klientu radeji da tri nebo ctyri stovky, za odvoz technikem, nez aby to slozite balili, nosili na postu a pak jeste s hruzou cekali zda tam zasilka dorazi vporadku a nebude po nich UPC nakonec jeste neco vymahat.

MImochodem docela by me zajimalo zda je nutne kazdy pristroj posilat jako zvlast jako balik, nebo je mozne vsechno nahazet do jedne krabice a odeslat to spolecne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...