Přejít na obsah

Upload booster nově v ceníku + 4Mb/s za 50


Návštěvník Dz

Doporučené příspěvky

Po žádosti o aktivaci přes formulář mi 16.5. napsali, že to u mě není dostupné, tak sem to včera zkusil znovu po telefonu a to už mi to neodmítli, zobrazuje se mi to už i v moje upc, ale zatím to nefunguje. Večer restartuji modem a pokud to nepomůže, zavolám technickou podporu.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Napiš jak to dopadlo. Já to napřed objednal přes KC, slíbili, že to aktivují, a když se ani třetí den nic nedělo, tak jsem jim opět volal a to už jsem se dozvěděl, že to prý u mě nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RZ

Zdravím, já včera chtěl taky aktivovat UB na KC a operátor nejdřive váhal, ale po chvíli zjišťování potvrdil aktivaci. Po dvou hodinách jsem měl restartovat modem a mělo to fungovat - zatím nefunguje. Zítra zkusím zavolat znovu.

 

Moje UPC:

UPC Internet

- FIBER 120

- UPLOAD BOOSTER

- PRONÁJEM WIFI ED3.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já sem včera večer restartoval modem a nic, tak sem volal podporu. Chlapík říkal, že protože volám přes UPC telefon nemůže do modemu hrabat a že s tím něco udělá až domluvíme a že budu mít výpadky internetu jak v tom bude hrabat. Nic se ovšem nedělo a ani po restartu modemu dnes ráno nic, stále jen 6 Mbit/s. Takže večer druhé kolo.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cca před půl hodinou mi volal chlapík co sem to s ním včera řešil na mobil, prý to řešil až dnes, protože kompetentní osoby nebyly včera k dispozici (pochopitelně, volal sem tam po deváté večer). Prý je to nějaký technický problém a momentálně to nejde nikomu a nikde, řešení asi nějaký čas bude trvat, ETA mi nedal, až to rozchodí, mám si vyreklamovat poplatek za Booster za dobu nefunkčnosti.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speedtestery ukazují hodnoty někde kolem 9,6 - 9,8 Mbit/s upload, ale lezu tam z venku přes remote desktop, což to ovlivňuje, jednak RDP ukusuje z pásma, jednak ty flashové měřáky vytíží CPU na 100%, což měření taky ovlivní. Doma udělám lepší test.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...