Přejít na obsah

zakódovaný signál Samsung


Návštěvník houbak

Doporučené příspěvky

Návštěvník houbak
Dle popisu problému se vše zdá být OK, poslední fw je dle webu 1024.1 z dubna 2011. Napadá mě jedině slabší signál, což televizor vyhodnocuje podobně, ale neporadím, jak jednoznačně ověřit. Snad zkusit nějaký (před)zesilovač, nebo případně požádat UPC o proměření na místě. Jakou sílu signálu tv indikuje u naladěných programů?

No a pak je tu ta horší možnost, závada v televizoru...

 

EDIT Standa byl rychlejší, to samozřejmě udělej jako první

 

Zkusil bych ještě nahrát tenhle fw- kde ho najdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinou zemi nez Cesko tam nenastavuj, u Samsungu s timto problem nikdy nebyl, ani s kompatibilitou CI+ modulu problem urcite nebude, stim mivaji problem pouze prehravace, nebo TV karty.

Budto bude problem s parovanim/predplatnym karty , nebo vadny modul, ci televizor.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son
Pročetl jsem skoro celé diskuze a zjistil, že u samsungů žádný problém :!: .U mě ano. Koupil jsem si přímo od UPC conax zasunul do slotu vše zprovoznil. Jdou mi pouze programy normálně dostupné u ostatních zaplacených píše TV zakódovaný signál. U Tv se vše tváří ok rozpozná kartu i typ oprávnění-stav předplatného OK. Nebude tedy problém v CI, ale v TV jedná se o samsung UEC4000. Prosím o radu nějaký nový firmware, který bych neměl nahraný jsem nenašel. :!:

Podobná věc se přihodila i mě-jen jiná značka TV-nevím,nechápu ,ale mě pomohlo CI modul dát do Set-top boxu CV-5000 CINX /do šachty/ a v stb se rozběhl a pak jsem ho dal do Tv - tak nevím,jestli to mělo nějaký vliv nebo si to jen namlouvám. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...